چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ

چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ

در طراحی کاتالوگ ها معمولا صفحه آغازین کاتالوگ را به معرفی شرکت و یا بیان تاریخچه شرکت اختصاص می‌دهند، تا مخاطب در اولین صفحات بتواند دیدگاه روشن و ملموسی نسبت به چهار چوب و قواعد کلی شرکت و همچنین فعالیت های آن پیدا کند.

اما موضوعی که همواره سفارش دهندگان طراحی کاتالوگ را با چالش روبرو می‌کند این است که چگونه بنویسند و چطور شرکت خود را معرفی کنند. بنابراین نیاز دانستیم تا در این باره با شما گفتگو کنیم و در ادامه چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ را برای درک بهتر قرار دهیم.

اهمیت یک استراتژی موفق در تدوین متن و تصویر مناسب برای معرفی شرکت در چاپ یک کاتالوگ یا بروشور بر کسی پوشیده نیست. در اینجا مهم ترین نکاتی را که در متن معرفی محصول به چشم می آید با شما مخاطبین عزیز در میان خواهیم گذاشت تا بهترین و بیشترین بازخورد را از کاتالوگ تبلیغاتی خود داشته باشید.

 • نکته 1

مشخص نمودن هدف از تولید کاتالوگ. آیا کاتالوگ شما معرف محصولاتتان است؟ آیا کاتالوگ شما معرف خدمات شماست؟ آیا کاتالوگ شما برای فروش به عمده فروشی ها ارسال می شود یا توسط مصرف کننده نهایی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت؟

 • نکته 2

در صفحه ابتدایی کاتالوگ در مورد تاریخچه شکل گیری شرکت توضیح مختصری بدهید.

 • نکته 3

بهتر است در کاتالوگ شما در مورد برند؛ چشم انداز برند؛ اهداف برند؛ استراتژی بلند مدت و میان مدت برند و همینطور تعهدات اخلاقی برند مطالبی وجود داشته باشد.

 • نکته 4

اگر در نظر دارید تا یک کاتالوگ برای معرفی محصولات خودتان داشته باشید، بهتر است تا از یک عکاس صنعتی بخواهید تا از محصولات شما عکسهای صنعتی مناسبی تهیه کند تا بتوانید بهترین کیفیت از محصول خودتان را در کاتالوگ یا بروشور نمایش دهید.

 • نکته 5

در مورد هر محصول شرح مختصری بدهید و سپس به بیان ویژگی های محصول بصورت تیتر وار ادامه دهید.

 • نکته 6

در کاتالوگ ها سوالاتی که برای مخاطب وجود دارد را پاسخ دهید.

 • نکته 7

نیازهای مخاطب را شناسایی کنید و به طور واضح بیان کنید که محصول شما چگونه نیاز او را بر طرف خواهد کرد. در تهیه متن برای کاتالوگ حتما این نکته را در نظر داشته باشید که مشتریان شما بر اساس نیازشان خرید می‌کنند و نه بر اساس چیزی که شما به آنها می گویید. پس باید محصولی را تهیه و تولید نمود نیاز مصرف کنندگان را برطرف کند.

 • نکته 8

از درشت نمایی و اغراق پرهیز کنید و در متن معرفی خود در کاتالوگ صادقانه به شرح آنچه که ارائه می کنید بپردازید.

 • نکته 9

از خدمات پس از فروش غافل نشوید، چرا که داشتن این خدمات برای بسیار انگیزه خرید ایجاد خواهد کرد. در ادامه موارد مهم در متن معرفی شرکت را با ذکر چند نمونه در کاتالوگ را که مورد نیاز صاحبین کسب و کار است با هم مرور میکنیم:

 

برای سفارش چاپ کاتالوگ کلیک کنید

موارد مهم در متن معرفی شرکت به طور خلاصه

سال تاسیس

بسیار مهم است که مخاطب شما بداند شرکت شما در چه سالی تاسیس شده است، بنابراین ذکر این موضوع به مستند بودن و اعتبار اطلاعات و مدارک کمک میکند.

دامنه فعالیت ها

دامنه فعالیت ها و تونمندی ها؛ شامل: واردات، صادرات، خرید، فروش، تولید، پخش و یا اینکه تعداد ماشین آلات، مساحت، نمایندگی ها، ظرفیت های بالقوه و… میشود که باید به طور خلاصه در اختیار مخاطب قرار داده شود.

استراتژی و رویکردها

استراتژی شما می‌تواند استفاده از تکنولوژی های روز باشد، حفظ محیط زیست و یا ارائه کیفیت با رویکرد حفظ منابع مالی و یا هر تفکری که شما را نسبت به سایر رقبایتان متمایز میکند را در بگیرد.


برای سفارش طراحی کاتالوگ و دیدن نمونه کارهای ما کلیک نمایید

چشم انداز

چشم انداز شما شامل اهدافی است که طی یک بازه زمانی برای مجموعه تعریف کرده اید. تصاحب بازارها، در بین 10 نفر اول در حوزه فعالیت بودن و …

ارزش سازمانی

شرکت و یا سازمان شما چه ارزشهایی را دنبال می‌کند؟ آیا حفظ محیط زیست برای شما ارزش است؟ آیا شما به درخت کاری اهمیت می دهید؟ آیا شما در صنعت خود به بازیافت ذباله ها کمک میکنید؟ چه نوع مسئولیت اجتماعی را در کنار کسب درامد برای خودتان تعریف کرده اید؟


همچنین بخوانید: ۵ مرحله اصلی در کاتالوگ مارکتینگ

جوایز ؛ افتخارات و گواهینامه ها

پر واضح است که ارائه مدارک دال بر کسبگوتهینامه ها، ایزوها، استانداردها، جوایز، افتخارات و… چقدر می‌تواند در جلب اعتماد مخاطب به شما نقش ایفا کند. بنابراین در به دست آوردن این منابع و همچنین ارائه آنها در متن وبسایت و کاتالوگ های خود کوشا باشید.

طراحی کاتالوگ


بیشتر بخوانید : روند طراحی کاتالوگ لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه

متن زیبا برای تاسیس شرکت

استراتژی های مفید برای متن کاتالوگ

درباره محصولی که می خواهید برای آن متن کاتالوگ بنویسید؛ مطالعه کنید.

هرچه صریح تر و روشن تر درباره محصول توضیح بدهید؛ همان قدر شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت.

 • در ابتدای کاتالوگ در مورد تاریخچه شکل گیری شرکت و محصولات آن مختصرا توضیح دهید.
 • برای استانداردها، افتخارات و جوایز صفحه مناسبی را در نظر بگیرید.
 • کاتالوگ ها و مطالب رقبا را بررسی کنید.

تحقیق پیش از شروع طراحی کاتالوگ

 • نقاط ضعف آن‌ها را شناسایی کنید و در متن کاتالوگ خود آنها را به کار نبرید.
 • فراموش نکنید که متن معرفی شرکت شما در طراحی کاتالوگ باید اصالت خود را حفظ کند و شبیه به متن رقبا نباشد.
 • اگر محصول شما کارکرد جدیدی را به مصرف کنندگان عرضه می کند بهتر است تا به کمک تصاویر، نحوه استفاده از آن را به مخاطبان ارائه کنید.
 • متن های طولانی را فراموش کنید؛ سعی کنید حداکثر مطالب را در کوتاه ترین جملات بیان کنید.
 • به حواشی نپردازید و در مورد محصولات رقبا توضیح ندهید. فقط مزیت محصول خود را نسبت به رقبا شرح دهید.
 • به طراحی آرم و لوگو، بسته بندی، لیبل، و کیفیت تصاویر مورد استفاده در طراحی کاتالوگ دقت کنید و در صورت نیاز از یک عکاس برای تهیه تصاویر باکیفیت کمک بگیرید.
 • باید ایده خوبی برای طراحی جلد کاتالوگ خود به کار ببرید تا ضمن جذابیت، محتوای آن را به تصویر بکشد.

ایجاد حس اطمینان در طراحی کاتالوگ

 • طراحی کاتالوگ شما باید حس اطمینان را به مصرف کننده القا کند؛ پس از کیفیت چاپ بالایی استفاده کنید.
 • از یک مجموعه معتبر و باتجربه برای طراحی و چاپ کاتالوگ های خود استفاده کنید تا بهترین بازخورد را داشته باشید.
 • در آخر فراموش نکنید بازخورد کاتالوگ های شما به شدت به نحوه توزیع آن بستگی دارد. بنابراین برای توزیع و استفاده از آنها برنامه‌ریزی داشته باشید.
 • خساست در توزیع کاتالوگ ها شما را به جایی نخواهد رساند، پس در توزیع آنها میانه را رعایت کنید تا بهترین بازخوردها را داشته باشید.
 • بهترین کاتالوگ ها زمانی پدید می آیند که شما به طراح کاتالوگ خودتان اعتماد کافی داشته باشید.

بیشتر بخوانید : نکات کلیدی در چاپ پاکت اداری

نمونه معرفی نامه شرکتی

1- نمونه رسمی نامه

به نام خدا

جناب مهندس آقای / سرکار خانم ……………..
مدیر کل محترم ……..
عنوان : معرفی نماینده رسمی و قانونی
عرض سلام

با احترام به استحضار می‌رساند؛ آقای/خانم………. فرزند ……. به شماره ملی …………… به عنوان نماینده رسمی و قانونی سازمان/اینجانب…….. برای انجام …..، به حضور جنابعالی معرفی می شود، لذا خواهشمندم دستورات لازم برای همکاری با ایشان را مبذول فرمایید.
پیشاپیش از حضرتعالی کمال قدردانی و تشکر را داریم.

با تشکر ……………

2- نمونه نامه برای درخواست همکاری

به نام خدا
رئیس محترم کارگزینی دفتر…..
جناب مهندس/ دکتر/آقای/ سرکار خانم ……..
با عرض سلام
به دنبال درج آگهی استخدام و صحبتهای قبل، به پیوست نامه مذکور جزئیات و سوابق کاری و شغلی آقای / خانم ….. را جهت اعلام آمادگی برای همکاری به حضور جناب عالی تقدیم شد.
امیدواریم ِسوابق کاری و تحصیلی و مهارتی نام برده مورد توجه جناب عالی قرار بگیرد و فرصتی را فراهم کند تا بتوان خدمات شایانی برای شرکت برآورده سازد.
با کمال احترام

همچنین بخوانید : 10 نکته طلائی در افزایش کیفیت جعبه مقوایی

متن خوب برای معرفی شرکت در کاتالوگ ها

حالا که با کلیات موضوع آشنا شدید برای روشن تر شدن موضوع چند متن خوب برای معرفی شرکت در کاتالوگ ها را برای شما قرار می‌دهیم تا آگاهی بیشتری نسبت به نحوه جمله بندی و نگارش آنها داشته باشید:

1- معرفی شرکت مرجعان خاتم:

شرکت خدماتی، آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم یک شرکت خصوصی دانش بنیان است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی مرتبط با خوراک انسان و دام، بازرسی کالا، فعالیت‌های پژوهشی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود فعالیت می‌نماید. رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه می‌باشد.


گواهینامه‌ها و دستاوردها:

 • گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد استان‌های تهران و خوزستان
 • گواهینامه آزمایشگاه همکار از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آزمایشگاه تهران
 • استقرار و اعتبار بخشی سیستم مدیریت کیفیت و تمامی خدمات آزمایشگاهی این شرکت بر اساس استاندارد
 • ISO/IEC 17025 پروانه بازرسی کشوری از سازمان ملی استاندارد ایران
 • مجوز نمونه‌برداری از پسته به مقصد کشورهای عضو اتحادیه اروپا از معاونت غذا و دارو
 • تائیدیه آموزشی در سطح ملی از سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • مشارکت در تدوین و تجدیدنظر استانداردهای ملی و بین المللی
 • شرکت در اجلاس بين المللي کدکس در زمینه‌های آلاينده‌هاي غذايي، نمونه‌برداری و آزمون و اجراي پروژه نمونه برداري CODEX جهت تدوين استانداردهای بين المللي
 • اجرای پروژه TCP نمونه برداری از پسته به کارفرمایی
 • FAO ارائه مقالات در مجلات معتبر بین المللی (RSC Advances، molecular and biomolecular spectroscopy و….)
 • اندازه‌گیری باقیمانده سموم و آلاینده‌های شیمیایی در محصولات باغی و زراعی به کارفرمایی سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران

بیشتر بخوانید ||| برترین نمونه کاتالوگ های خارجی در سال گذشته

2- معرفی شرکت جف رئیسی:

جف رئیسی بنیانگذار برند تخصصی JR در زمینه آموزش‌های تخصصی هرکات با سبکی منحصربه‌فرد و نیز تولید ابزار و محصولات حرفه‌ای در زمینه‌ی زیبایی مو می‌باشد. وی نقش مهمی در آموزش و ارتقاء سطح علمی و عملی متخصصان مو داشته و به عنوان یک مدرس بین‌المللی مطرح در رویدادهای جهانی همچون نمایشگاه‌ها، سمپوزیوم‌ها، کنفرانس‌ها و انجمن‌های علمی از اساتید تاثیرگذار می‌باشد.

جف رئیسی، با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در صنعت زیبایی، توانسته با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات و ابزارحرفه‌ای موجب ایجاد تحولی مثبت و نوین در هنر استایلینگ مو شود.او همچنین بعنوان پایه‌گذار تکنیک سلامت محور تای‌چی (Tai Chi) در سراسر جهان شناخته شده است.


3- معرفی گروه صنعتی وحید:

مدیریت گروه صنعتی وحید زیربنای تمامی مراحل از جمله برنامه ریزی، بازاریابی و عرضه مناسب تولیدات خود را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و آموزش پرسنل به صورت یک سیستم مدرن پایه ریزی نموده و موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد مدیریت ISO-9001-2000 و QUALITY CERTIFICATE از COPELAND EUROPE و Danfoss در تولید کندانسینگ یونیت گردیده است.


برای سفارش چاپ جعبه و دیدن نمونه های ما کلیک کنید

4- معرفی شرکت جاین کوپ:

یکی از فعالیت‌های این شرکت در زمینه واردات روغن زیتون از شرکت جاین کوپ (jaencoop)، در کشور اسپانیا می باشد.شرکت جاین کوپ (jaencoop) دومین و بزرگترین تولیدکننده روغن زیتون در جهان با بیش از 30 سال تجربه می‌باشد.این کمپانی دارای 28 مرکز تولید و همچنین دارای 15 میلیون درخت زیتون با بیش از 130 هزار هکتار سطح زیر کشت می باشد .

همچنین در هر فصل ظرفیت تولید 120 هزار تن و بسته‌بندی 20 میلیون لیتر در سال را دارد.نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، متعهد به توسعه تولید، تمرکز بر حفظ محیط زیست، کیفیت بالا بر مبنای تکنولوژی جزو ارزش‌های اصلی این شرکت می‌باشد.

امکانات شرکت

این شرکت از آخرین تکنولوژی صنعت روز در وسایل مکانیکی جهت استخراج و فرآوری روغن زیتون، امکانات انبار کردن محصول، نگه‌داری، ریختن روغن زیتون در بطری یا کنسروسازی آن استفاده می‌کند که تمام این مراحل با استفاده از سیستم مدیریت نوآوری جهت کنترل و ردیابی اتوماتیک تولید محصول می‌باشد.

گواهینامه ها

جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه‌های شرکت جاین کوپ از قوانین گواهینامه‌های ایزو 9001، ایزو 14001، BRC و IFC تبعیت می‌کند. از سایر گواهینامه‌های این شرکت می‌توان به تولیدات ارگانیک EU و Kosher and SIQEV که متعلق به QVEXtra International می‌باشد نام برد.


بیشتر بخوانید ||| طراحی کاتالوگ در فتوشاپ { آموزش به زبان ساده ||| 2021 }

5- معرفی شرکت آرمان سپهر:

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 19 سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی کشور ارتقا دهد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه پزشکی و آزمایشگاهی نموده است.


6- معرفی شرکت هانیاگ:

شركت هانیاگ در سال 1385 با هدف مهندسی معکوس و ساخت قطعات تجهیزات دوار تشکیل گردید. این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش و ماشین آلات روز و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق محصولات با کیفیتی را تولید نموده و گامهای موثری در زمینه مهندسی معکوس و ساخت قطعات بردارد. شرکت هانیاگ پس از کسب سالها تجربه در زمینه ماشینکاری قطعات تجهیزات دوار و به دست آوردن شناخت جامع و دقیق از عملکرد این مجموعه ها، وارد فاز بازسازی و تعمیرات توربین های گاز و بخار، کمپرسورها و پمپ ها شده است.
در این شرکت كوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی كه این شركت ارائه می كند در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین كرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.


7- متن معرفی شرکت رزپک

شرکت رزپک از سال 1364 در حوزه ی لوازم گل و گل آرایی و گل فروشی و همچنین کادوپیچ و تزئین و بسته بندی هدیه فعالیت می کند و در حال حاضر صدها قلم کالای مرتبط با این صنعت را از اقصا نقاط دنیا با برند رزپک گرد آورده است. به عنوان بزرگترین عمده فروش این صنعت در ایران، تلاش کرده ایم طیف کاملی از نیاز این صنعت را گرد آوریم که همیشه مطابق مد و نیاز روز، به روز باشد.

بیش از 30 سال تجربه، توان تضمین کیفیت محصولات و قیمت رقابتی در سراسر کشور را به رزپک داده است. برند رزپک را از هرکجا بخرید، مطمئن هستید که محصول کیفیت مناسب وهمچنین طول و عرض و وزن واقعی و کامل دارد و گرفتار کم فروشی محصولات متفرقه نشده اید. ارتباط با رزپک به شما این اطمینان خاطر را می دهد که حتی در مناسبت های مهم و شلوغ، دچار کسری کالاهای اصلی نخواهید شد زیرا رزپک در تمام طول سال سرویس دهی منظم و یک نواخت دارد.

با توجه به تنوع محصولات، مدل ها، اندازه ها و رنگ ها در صنعت گل و هدیه، اکنون رزپک فروشگاهی به وسعت هزاران مترمربع در تهران دایر کرده است تا بتوانید تمام محصولات مورد نیاز را یک جا از نزدیک ببینید و بدون واسطه خرید کنید.

گواهینامه ها

رزپک همواره ضمن تلاش برای ارتقا کیفیت محصولات خود نایل به دریافت گواهینامه ISO9001 و ISO90015 در سال 1403 گردیده است. همچنین مفتخریم تا جایزه برترین تولید کننده صنعت را از وزیر محترم صمت در سال 1402 دریافت نموده ایم.


نمونه متن معرفی محصول جدید

تعریف معرفی محصول:

معرفی محصول یعنی ما در چند جمله به صورت کوتاه و مختصر و به صورت ساده و لیست وار ویژگی های مهم محصول از دید کاربر را مانند مواد تشکیل دهنده، ویژگی های فیزیکی مانند رنگ، سایز، مدل و خصوصیات دیگری که آن محصول را از دید مشتری منحصر بفرد میکند را بیان کرده تا مشتری و مخاطبین ما که می خواهیم کالای خود را به آن ها عرضه کنیم از تمام ویژگی های آن در متن معرفی محصول جدید آگاه شوند.


نکات مهم در متن معرفی محصول:

در نوشتن متن برای معرفی محصول باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهیم:

1- پرسونای محصول:

بیش از نوشتن متن معرفی محصول باید نوع پرسونا و مخاطبین خود را شناسایی کنیم. یعنی باید ابتدا فهمید که مخاطبین ما چه گروه سنی دارند، میزان تحصیلات آنها چقدر است و نوع شخصیت آنها چگونه است تا متن مناسب برای ارائه محصول به آنها را تهیه کنیم.

2- ذکر جزئیات اساسی محصول:

ذکر ویژگی ها و خصوصیات اساسی و مهم از دیدگاه مشتری در متن کاتالوگ کفایت می کند و نباید به خصوصیات پیچیده و فنی محصول پرداخت، بهتر است تا اطلاعات جزئی تر محصول را در جلسات حضوری به مشتری ارائه کنید.


همچنین بخوانید : راهنمای جامع برندسازی | (معرفی انواع برند و عوامل موثر در برندینگ)

3- نوع مکان استفاده از محصول:

باید در متن معرفی محصول ذکر شود که این محصول در کجا و چه مکانی قابل استفاده است؟ برای مثال: در مدرسه، کمپ های کوهنوردی، در شرکت ها و…

4- زمان استفاده از محصول:

باید حتما در متن معرفی محصول باید مشخص شود که در چه زمان هایی از این محصول می توان استفاده کرد.

5- ویژگی های منحصر بفرد محصول:

در متن معرفی باید خصوصیات یونیک و خاص محصول که آن محصول را ویژه می کند و محصول ما را نسبت به رقبا برتری می دهد، حتما در متن معرفی محصول ذکر شود.

6- نحوه عملکرد محصول:

در متن های معرفی محصول باید نحوه کارکرد و روش استفاده از آن محصول باید به صورت کوتاه و خلاصه ذکر شود.

چند نمونه متن معرفی محصول

نمونه اول معرفی تلویزیون ال ای دی شهاب:

مدل 24SH81N1 یکی از تلویزیون‌های ساده و جمع‌وجور شرکت شهاب است که می‌تواند ‌‌به جای مانیتور نیز استفاده شود. این مدل برای فضاهای کوچک مانند اتاق‌خواب یا سالن‌های کوچک، مناسب است. صفحه‌نمایش این تلویزیون از نوع تخت است و با زاویه‌ی دید گسترده‌ی خود، امکان تماشای تلویزیون را در طیف وسیعی از سالن فراهم می‌کند.

کیفیت تصویر این مدل HD و باکیفیت است. همچنین وجود یک گیرنده‌ی دیجیتال داخلی با تیونر‌ DVB-T2، کاربر را از تهیه‌ی یک دستگاه جداگانه بی‌نیاز می‌کند. در رابطه با پورت‌های ورودی و خروجی این تلویزیون، باید گفت که روی بدنه‌ی آن، یک درگاه‌ USB 2.0 تعبیه شده‌است که از این طریق می‌توانید فلش‌مموری و هارداکسترنال خود را به تلویزیون متصل‌کرده و از فایل‌های موجود در آن‌‌ها استفاده کنید.

دو درگاه‌ HDMI این تلویزیون، امکان اتصالش را به سایر پخش‌کننده‌های صوتی‌و‌تصویری ممکن کرده‌است. فرمت‌های صوتی‌و‌تصویری بسیار متنوعی در این تلویزیون پشتیبانی شده و باعث می‌شود کاربران بتوانند از اکثر فایل‌های خود به‌راحتی استفاده کنند. پایه‌ی این تلویزیون از نوع رومیزی ساخته شده‌است. با تهیه‌ی این تلویزیون ارزان‌قیمت و قراردادنش در اتاق خود، می‌توانید بدون ایجاد مزاحمت برای سایر افراد خانواده به تماشای تلویزیون بنشنید.

مشخصات
 • اقلام همراه – ریموت کنترل
 • – دفترچه راهنما
 • تعداد ساب ووفر صفر
 • تعداد رابط کامپوننت (Component) یک عدد
 • تعداد درگاه های HDMI دو عدد
 • سایز صفحه 24 اینچ
 • امکانات ارتقا کیفیت تصویر
 • نسبت تصویر 16:9
 • رزولوشن 1360 × 768

برای سفارش عکاسی صنعتی کلیک کنید

نمونه دوم معرفی محصول تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 :

تبلت Samsung Galaxy Tab A7 یکی از تبلت‌های میان رده سامسونگ به حساب می رود که در سال 2020 میلادی رونمایی و روانه بازار شده است. مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری متوسط و حضور برخی قابلیت های کاربردی، Tab A7 را به گزینه ای مناسب در میان تبلت های میان رده تبدیل کرده است. صفحه نمایش Tab A7، صفحه نمایشی 10.4 اینچ و از نوع IPS است.

رزولوشن این صفحه نمایش برابر با 1200×2000 پیکسل و تراکم پیکسلی آن نیز برابر با 224 پیکسل بر اینچ است. چیپست به کار گرفته شده در Tab A7، چیپست میان رده Snapdragon 662 است که از یک پردازنده هشت هسته و همچنین پردازنده گرافیکی Adreno 610 تشکیل شده است.

با در نظر گرفتن حافظه رم 3 گیگابایتی در کنار این چیپست میان رده، قدرت پردازشی مطلوبی را برای Tab A7 به ارمغان می آورد به طوری که این تبلت قادر به اجرا بازی ها و برنامه های نسبتا سنگین نیز است.

مشخصات فیزیکی
 • ابعاد 247.6×157.4×7 میلی متر
 • وزن 476 گرم
 • قابلیت پشتیبانی از سیم کارت دارد – یک سیم کارت
 • قطع سیم کارت سایز نانو (8.8 × 12.3 میلی‌متر)
پردازنده
 • تراشه Qualcomm SM6115 Snapdragon 662
 • پردازنده‌ی مرکزی Octa-core
 • فرکانس پردازنده‌ی مرکزی 2.0 , 1.8 گیگاهرتز
 • پردازنده‌ی گرافیکی Adreno 504
حافظه
 • مقدار رم 3 گیگابایت
 • حافظه داخلی 32 گیگابایت
 • پشتیبانی از کارت حافظه microSD
 • حداکثر ظرفیت کارت حافظه 1 ترابایت

برای مشاهده تعرفه طراحی کاتالوگ و بروشور به قسمت تعرفه طراحی کاتالوگ مراجعه کنید

حالا با توجه به مثال هایی که بیان شد؛ به راحتی می‌توانید متن مناسبی را برای معرفی برند خودتون بنویسید. اگر سوالی هم داشتید زیر همین پست با ما در میان بگزارید.

 

تلفن سفارشات و مشاوره:

۶۶۵۷۰۰۳۵

امروز را از دست ندهید !

4.2/5 - (26 امتیاز)

6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مشاورواتس اپتلگرام