چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ

چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ

در طراحی کاتالوگ ها معمولا صفحه آغازین کاتالوگ را به معرفی شرکت و یا بیان تاریخچه شرکت اختصاص میدهند، تا مخاطب در اولین صفحات بتواند دیدگاه روشن و ملموسی نسبت به چهار چوب و قواعد کلی شرکت و همچنین فعالیت های آن پیدا کند.

اما موضوعی که همواره سفارش دهندگان طراحی کاتالوگ را با چالش روبرو میکند این است که چگونه بنویسند و چطور شرکت خود را معرفی کنند. بنابراین نیاز دانستیم تا در این باره با شما گفتگو کنیم و در ادامه چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ را برای درک بهتر قرار دهیم.

ایجاد نمونه متن معرفی محصول در فروش محصول بسیار مهم و با اهمیت است بنابراین اگر برای نوشتن مشخصات مهم محصول در متن معرفی محصول وقت و زمان گذاشته شود این کار قطعا بی نتیجه نخواهد بود.

توصیه ما به افراد و صاحبین کسب و کار این است که به هنگام سفارش کاتالوگ، نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ ها حتما ذکر شود چراکه این بخش در کاتالوگ ها بسیار پر اهمیت است و قسمت مهمی از آن را شامل می شود.


برای سفارش چاپ کاتالوگ کلیک کنید


موارد مهم در متن معرفی شرکت به طور خلاصه

سال تاسیس

بسیار مهم است که مخاطب شما بداند شرکت شما در چه سالی تاسیس شده است، بنابراین ذکر این موضوع به مستند بودن اطلاعات و مدارک کمک میکند.

دامنه فعالیت ها

دامنه فعالیت ها و تونمندی ها ؛ شامل: واردات، صادرات، خرید، فروش، تولید، پخش و یا اینکه تعداد ماشین آلات، مساحت، نمایندگی ها، ظرفیت های بالقوه و … میشود که باید به طور خلاصه در اختیار مخاطب قرار داده شود.

استراتژی و رویکرد ها

استراتژی شما میتواند استفاده از تکنولوژی های روز باشد و یا ارائه کیفیت با رویکرد حفظ منابع مالی و یا هر تفکری که شما را نسبت به سایر رقبایتان متمایز میکند.


برای سفارش طراحی کاتالوگ و دیدن نمونه کارهای ما کلیک نمایید


چشم انداز

چشم انداز شما شامل اهدافی است که طی یک بازه زمانی برای مجموعه تعریف کرده اید. تصاحب بازارها، در بین 10 نفر اول در حوزه فعالیت بودن و …

ارزش سازمانی

شرکت و یا سازمان شما چه ارزشهایی را دنبال میکند؟ آیا حفظ محیط زیست برای شما ارزش است؟ آیا شما به درخت کاری اهمیت می دهید؟ آیا شما در صنعت خود به بازیافت ذباله ها کمک میکنید؟


همچنین بخوانید: ۵ مرحله اصلی در کاتالوگ مارکتینگ


جوایز ؛ افتخارات و گواهینامه ها

پر واضح است که ارائه مدارک دال بر کسب جوایز و افتخارات چقدر میتواند در جلب اعتماد مخاطب به شما نقش ایفا کند. بنابراین در به دست آوردن این منابع و همچنین ارائه آنها در وبسایت و کاتالوگ های خود کوشا تلاش کنید.

طراحی کاتالوگ

 


بیشتر بخوانید : روند طراحی کاتالوگ لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه

متن زیبا برای تاسیس شرکت


بیشتر بخوانید : نکات کلیدی در چاپ پاکت اداری


نمونه معرفی نامه شرکتی

1- نمونه رسمی نامه

به نام خدا

جناب مهندس آقای / سرکار خانم ……………..
مدیر کل محترم ……..
عنوان : معرفی نماینده رسمی و قانونی
عرض سلام

با احترام به استحضار می‌رساند؛ آقای/خانم………. فرزند ……. به شماره ملی …………… به عنوان نماینده رسمی و قانونی سازمان/اینجانب…….. برای انجام …..، به حضور جنابعالی معرفی می شود، لذا خواهشمندم دستورات لازم برای همکاری با ایشان را مبذول فرمایید.
پیشاپیش از حضرتعالی کمال قدردانی و تشکر را داریم.

با تشکر ……………

2- نمونه نامه برای درخواست همکاری

به نام خدا
رئیس محترم کارگزینی دفتر…..
جناب مهندس/ دکتر/آقای/ سرکار خانم ……..
با عرض سلام
به دنبال درج آگهی استخدام و صحبتهای قبل، به پیوست نامه مذکور جزئیات و سوابق کاری و شغلی آقای / خانم ….. را جهت اعلام آمادگی برای همکاری به حضور جناب عالی تقدیم شد.
امیدواریم ِسوابق کاری و تحصیلی و مهارتی نام برده مورد توجه جناب عالی قرار بگیرد و فرصتی را فراهم کند تا بتوان خدمات شایانی برای شرکت برآورده سازد.
با کمال احترام

همچنین بخوانید : 10 نکته طلائی در افزایش کیفیت جعبه مقوایی


متن خوب برای معرفی شرکت در کاتالوگ ها

حالا که با کلیات موضوع آشنا شدید برای روشن تر شدن موضوع چند متن خوب برای معرفی شرکت در کاتالوگ ها را برای شما قرار میدهیم تا آگاهی بیشتری نسبت به نحوه جمله بندی و نگارش آنها داشته باشید:

1- معرفی شرکت مرجعان خاتم:

شرکت خدماتی، آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم یک شرکت خصوصی دانش بنیان است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی مرتبط با خوراک انسان و دام، بازرسی کالا، فعالیت‌های پژوهشی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود فعالیت می‌نماید. رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه می‌باشد.


گواهینامه‌ها و دستاوردها:

  • گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد استان‌های تهران و خوزستان
  • گواهینامه آزمایشگاه همکار از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آزمایشگاه تهران
  • استقرار و اعتبار بخشی سیستم مدیریت کیفیت و تمامی خدمات آزمایشگاهی این شرکت بر اساس استاندارد
  • ISO/IEC 17025 پروانه بازرسی کشوری از سازمان ملی استاندارد ایران
  • مجوز نمونه‌برداری از پسته به مقصد کشورهای عضو اتحادیه اروپا از معاونت غذا و دارو
  • تائیدیه آموزشی در سطح ملی از سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  • مشارکت در تدوین و تجدیدنظر استانداردهای ملی و بین المللی
  • شرکت در اجلاس بين المللي کدکس در زمینه‌های آلاينده‌هاي غذايي، نمونه‌برداری و آزمون و اجراي پروژه نمونه برداري CODEX جهت تدوين استانداردهاي بين المللي
  • اجرای پروژه TCP نمونه برداری از پسته به کارفرمایی
  • FAO ارائه مقالات در مجلات معتبر بین المللی (RSC Advances، molecular and biomolecular spectroscopy و….)
  • اندازه‌گیری باقیمانده سموم و آلاینده‌های شیمیایی در محصولات باغی و زراعی به کارفرمایی سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران

بیشتر بخوانید ||| برترین نمونه کاتالوگ های خارجی در سال گذشته


2- معرفی شرکت جف رئیسی:

جف رئیسی بنیانگذار برند تخصصی JR در زمینه آموزش‌های تخصصی هرکات با سبکی منحصربه‌فرد و نیز تولید ابزار و محصولات حرفه‌ای در زمینه‌ی زیبایی مو می‌باشد.وی نقش مهمی در آموزش و ارتقاء سطح علمی و عملی متخصصان مو داشته و به عنوان یک مدرس بین‌المللی مطرح در رویدادهای جهانی همچون نمایشگاه‌ها، سمپوزیوم‌ها، کنفرانس‌ها و انجمن‌های علمی از اساتید تاثیرگذار می‌باشد.

جف رئیسی، با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در صنعت زیبایی، توانسته با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات و ابزارحرفه‌ای موجب ایجاد تحولی مثبت و نوین در هنر استایلینگ مو شود.او همچنین بعنوان پایه‌گذار تکنیک سلامت محور تای‌چی (Tai Chi) در سراسر جهان شناخته شده است.


3- معرفی گروه صنعتی وحید:

مدیریت گروه صنعتی وحید زیربنای تمامی مراحل از جمله برنامه ریزی، بازاریابی و عرضه مناسب تولیدات خود را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و آموزش پرسنل به صورت یک سیستم مدرن پایه ریزی نموده و موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد مدیریت ISO-9001-2000 و QUALITY CERTIFICATE از COPELAND EUROPE و Danfoss در تولید کندانسینگ یونیت گردیده است.


برای سفارش چاپ جعبه و دیدن نمونه های ما کلیک کنید


4- معرفی شرکت جاین کوپ:

یکی از فعالیت‌های این شرکت در زمینه واردات روغن زیتون از شرکت جاین کوپ (jaencoop)، در کشور اسپانیا می باشد.شرکت جاین کوپ (jaencoop) دومین و بزرگترین تولیدکننده روغن زیتون در جهان با بیش از 30 سال تجربه می‌باشد.این کمپانی دارای 28 مرکز تولید و همچنین دارای 15 میلیون درخت زیتون با بیش از 130 هزار هکتار سطح زیر کشت می باشد .

همچنین در هر فصل ظرفیت تولید 120 هزار تن و بسته‌بندی 20 میلیون لیتر در سال را دارد.نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، متعهد به توسعه تولید، تمرکز بر حفظ محیط زیست، کیفیت بالا بر مبنای تکنولوژی جزو ارزش‌های اصلی این شرکت می‌باشد.

امکانات شرکت

این شرکت از آخرین تکنولوژی صنعت روز در وسایل مکانیکی جهت استخراج و فرآوری روغن زیتون، امکانات انبار کردن محصول، نگه‌داری، ریختن روغن زیتون در بطری یا کنسروسازی آن استفاده می‌کند که تمام این مراحل با استفاده از سیستم مدیریت نوآوری جهت کنترل و ردیابی اتوماتیک تولید محصول می‌باشد.

گواهینامه ها

جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه‌های شرکت جاین کوپ از قوانین گواهینامه‌های ایزو 9001، ایزو 14001، BRC و IFC تبعیت می‌کند. از سایر گواهینامه‌های این شرکت می‌توان به تولیدات ارگانیک EU و Kosher and SIQEV که متعلق به QVEXtra International می‌باشد نام برد.


بیشتر بخوانید ||| طراحی کاتالوگ در فتوشاپ { آموزش به زبان ساده ||| 2021 }


5- معرفی شرکت آرمان سپهر:

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 19 سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی کشور ارتقا دهد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه پزشکی و آزمایشگاهی نموده است.


6- معرفی شرکت هانیاگ:

شركت هانیاگ در سال 1385 با هدف مهندسی معکوس و ساخت قطعات تجهیزات دوار تشکیل گردید. این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش و ماشین آلات روز و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق محصولات با کیفیتی را تولید نموده و گامهای موثری در زمینه مهندسی معکوس و ساخت قطعات بردارد. شرکت هانیاگ پس از کسب سالها تجربه در زمینه ماشینکاری قطعات تجهیزات دوار و به دست آوردن شناخت جامع و دقیق از عملکرد این مجموعه ها، وارد فاز بازسازی و تعمیرات توربین های گاز و بخار، کمپرسورها و پمپ ها شده است.
در این شرکت كوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی كه این شركت ارائه می كند در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین كرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.


بیشتر بخوانید ||| استراتژی های جذاب برای طراحی متن کاتالوگ . . .


نمونه متن معرفی محصول جدید

تعریف معرفی محصول:

معرفی محصول یعنی ما در چند جمله به صورت کوتاه و مختصر و به صورت ساده و لیست وار ویژگی های مهم محصول از دید کاربر را مانند مواد تشکیل دهنده، ویژگی های فیزیکی مانند رنگ، سایز، مدل و خصوصیات دیگری که آن محصول را از دید مشتری منحصر بفرد میکند را بیان کرده تا مشتری و مخاطبین ما که می خواهیم کالای خود را به آن ها عرضه کنیم از تمام ویژگی های آن در متن معرفی محصول جدید آگاه شوند.


نکات مهم در متن معرفی محصول:

در نوشتن متن برای معرفی محصول باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهیم:

1- پرسونای محصول :

بیش از نوشتن متن معرفی محصول باید نوع پرسونا و مخاطبین خود را شناسایی کنیم. یعنی باید ابتدا فهمید که مخاطبین ما چه گروه سنی دارند، میزان تحصیلات آنها چقدر است ، و نوع شخصیت آنها چگونه است تا متن مناسب برای ارائه محصول به آنها را تهیه کنیم.

2- ذکر جزئیات اساسی محصول :

تنها ذکر ویژگی ها و خصوصیات اساسی و مهم از دیدگاه مشتری کفایت می کند و هرگز نباید خصوصیات پیچیده و فنی محصول را در متن آن ذکر کرد ، چراکه تنها باعث سردرگمی مشتری خواهد شد و از گزافه گویی باید پرهیز کرد.


همچنین بخوانید : راهنمای جامع برندسازی | (معرفی انواع برند و عوامل موثر در برندینگ)


3- نوع مکان استفاده از محصول :

باید در متن معرفی محصول ذکر شود که این محصول در چه جا و مکانی قابل استفاده است . برای مثال : در مدرسه ، کمپ های کوهنوردی ، در شرکت ها و….

4- زمان استفاده از محصول :

باید حتما در متن معرفی محصول باید مشخص شود که در چه زمان هایی از این محصول می توان استفاده کرد.

5- ویژگی های منحصر بفرد محصول:

در متن معرفی باید خصوصیات یونیک و خاص محصول که آن محصول را ویژه می کند و محصول ما را از رقبا پیش می اندازد ، حتما در متن معرفی محصول ذکر شود.

6- نحوه عملکرد محصول :

در متن های معرفی محصول باید نحوه کارکرد و روش استفاده از آن محصول باید به صورت کوتاه و خلاصه ذکر شود.

چند نمونه متن معرفی محصول

نمونه اول معرفی تلویزیون ال ای دی شهاب:

مدل 24SH81N1 یکی از تلویزیون‌های ساده و جمع‌وجور شرکت شهاب است که می‌تواند ‌‌به جای مانیتور نیز استفاده شود. این مدل برای فضاهای کوچک مانند اتاق‌خواب یا سالن‌های کوچک، مناسب است. صفحه‌نمایش این تلویزیون از نوع تخت است و با زاویه‌ی دید گسترده‌ی خود، امکان تماشای تلویزیون را در طیف وسیعی از سالن فراهم می‌کند.

کیفیت تصویر این مدل HD و باکیفیت است. همچنین وجود یک گیرنده‌ی دیجیتال داخلی با تیونر‌ DVB-T2، کاربر را از تهیه‌ی یک دستگاه جداگانه بی‌نیاز می‌کند. در رابطه با پورت‌های ورودی و خروجی این تلویزیون، باید گفت که روی بدنه‌ی آن، یک درگاه‌ USB 2.0 تعبیه شده‌است که از این طریق می‌توانید فلش‌مموری و هارداکسترنال خود را به تلویزیون متصل‌کرده و از فایل‌های موجود در آن‌‌ها استفاده کنید.

دو درگاه‌ HDMI این تلویزیون، امکان اتصالش را به سایر پخش‌کننده‌های صوتی‌و‌تصویری ممکن کرده‌است. فرمت‌های صوتی‌و‌تصویری بسیار متنوعی در این تلویزیون پشتیبانی شده و باعث می‌شود کاربران بتوانند از اکثر فایل‌های خود به‌راحتی استفاده کنند. پایه‌ی این تلویزیون از نوع رومیزی ساخته شده‌است. با تهیه‌ی این تلویزیون ارزان‌قیمت و قراردادنش در اتاق خود، می‌توانید بدون ایجاد مزاحمت برای سایر افراد خانواده به تماشای تلویزیون بنشنید.

مشخصات
 • اقلام همراه – ریموت کنترل
 • – دفترچه راهنما
 • تعداد ساب ووفر صفر
 • تعداد رابط کامپوننت (Component) یک عدد
 • تعداد درگاه های HDMI دو عدد
 • سایز صفحه 24 اینچ
 • امکانات ارتقا کیفیت تصویر
 • نسبت تصویر 16:9
 • رزولوشن 1360 × 768

برای سفارش عکاسی صنعتی کلیک کنید


نمونه دوم معرفی محصول تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A7 10.4 SM-T505 :

تبلت Samsung Galaxy Tab A7 یکی از تبلت های میان رده سامسونگ به حساب می رود که در سال 2020 میلادی رونمایی و روانه بازار شده است. مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری متوسط و حضور برخی قابلیت های کاربردی، Tab A7 را به گزینه ای مناسب در میان تبلت های میان رده تبدیل کرده است. صفحه نمایش Tab A7، صفحه نمایشی 10.4 اینچ و از نوع IPS است.

رزولوشن این صفحه نمایش برابر با 1200×2000 پیکسل و تراکم پیکسلی آن نیز برابر با 224 پیکسل بر اینچ است. چیپست به کار گرفته شده در Tab A7، چیپست میان رده Snapdragon 662 است که از یک پردازنده هشت هسته و همچنین پرردازنده گرافیکی Adreno 610 تشکیل شده است.

با در نظر گرفتن حافظه رم 3 گیگابایتی در کنار این چیپست میان رده، قدرت پردازشی مطلوبی را برای Tab A7 به ارمغان می آورد به طوری که این تبلت قادر به اجرا بازی ها و برنامه های نسبتا سنگین نیز است.

مشخصات فیزیکی
 • ابعاد 247.6×157.4×7 میلی متر
 • وزن 476 گرم
 • قابلیت پشتیبانی از سیم کارت دارد – یک سیم کارت
 • قطع سیم کارت سایز نانو (8.8 × 12.3 میلی‌متر)
پردازنده
 • تراشه Qualcomm SM6115 Snapdragon 662
 • پردازنده‌ی مرکزی Octa-core
 • فرکانس پردازنده‌ی مرکزی 2.0 , 1.8 گیگاهرتز
 • پردازنده‌ی گرافیکی Adreno 504
حافظه
 • مقدار رم 3 گیگابایت
 • حافظه داخلی 32 گیگابایت
 • پشتیبانی از کارت حافظه microSD
 • حداکثر ظرفیت کارت حافظه 1 ترابایت

 


برای سفارش کاتالوگ و بروشور به قسمت تعرفه کاتالوگ و بروشور کلیک کنید


حالا با توجه به مثال هایی که بیان شد؛ به راحتی میتوانید متن مناسبی را برای معرفی برند خودتون بنویسید. اگر سوالی هم داشتید زیر همین پست با ما در میان بگزارید.

تلفن سفارشات و مشاوره:

۶۶۵۷۰۰۳۵

امروز را از دست ندهید !

4.2/5 - (26 امتیاز)

6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *