چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ

چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ

نمونه متن معرفی شرکت

در طراحی کاتالوگ ها معمولا صفحه آغازین کاتالوگ را به معرفی شرکت و یا بیان تاریخچه شرکت اختصاص میدهند،

تا مخاطب در اولین صفحات بتواند دیدگاه روشن و ملموسی نسبت به چهار چوب و قواعد کلی شرکت و همچنین فعالیت های آن پیدا کند.

اما موضوعی که همواره سفارش دهندگان طراحی کاتالوگ را با چالش روبرو میکند این است که چگونه بنویسند و چطور شرکت خود را معرفی کنند.

بنابراین نیاز دانستیم تا در این باره با شما گفتگو کنیم و در ادامه چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ را برای درک بهتر قرار دهیم.


موارد مهم در متن معرفی شرکت به طور خلاصه

 

سال تاسیس

 

بسیار مهم است که مخاطب شما بداند شرکت شما در چه سالی تاسیس شده است، بنابراین ذکر این موضوع به مستند بودن اطلاعات و مدارک کمک میکند.

 

دامنه فعالیت ها

 

دامنه فعالیت ها و تونمندی ها ؛ شامل: واردات، صادرات، خرید، فروش، تولید، پخش و یا اینکه تعداد ماشین آلات، مساحت، نمایندگی ها، ظرفیت های بالقوه و … میشود که باید به طور خلاصه در اختیار مخاطب قرار داده شود.

 

استراتژی و رویکرد ها

 

استراتژی شما میتواند استفاده از تکنولوژی های روز باشد و یا ارائه کیفیت با رویکرد حفظ منابع مالی و یا هر تفکری که شما را نسبت به سایر رقبایتان متمایز میکند.

 

چشم انداز

 

چشم انداز شما شامل اهدافی است که طی یک بازه زمانی برای مجموعه تعریف کرده اید. تصاحب بازارها، در بین ۱۰ نفر اول در حوزه فعالیت بودن و …

 

ارزش سازمانی

 

شرکت و یا سازمان شما چه ارزشهایی را دنبال میکند؟ آیا حفظ محیط زیست برای شما ارزش است؟ آیا شما به درخت کاری اهمیت می دهید؟ آیا شما در صنعت خود به بازیافت ذباله ها کمک میکنید؟

 

جوایز ؛ افتخارات و گواهینامه ها

 

پر واضح است که ارائه مدارک دال بر کسب جوایز و افتخارات چقدر میتواند در جلب اعتماد مخاطب به شما نقش ایفا کند. بنابراین در به دست آوردن این منابع و همچنین ارائه آنها در وبسایت و کاتالوگ های خود کوشا تلاش کنید.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ


حالا که با کلیات موضوع آشنا شدید برای روشن تر شدن موضوع چند نمونه متن معرفی شرکت در کاتالوگ ها را برای شما قرار میدهیم تا آگاهی بیشتری نسبت به نحوه جمله بندی و نگارش آنها داشته باشید:

 

مثال یک معرفی شرکت مرجعان خاتم:

شرکت خدماتی، آموزشی و تحقیقاتی مرجعان خاتم یک شرکت خصوصی دانش بنیان است که به عنوان یک شرکت مستقل، در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی مرتبط با خوراک انسان و دام، بازرسی کالا، فعالیت‌های پژوهشی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود فعالیت می‌نماید. رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه می‌باشد.

گواهینامه‌ها و دستاوردها:

  • گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد استان‌های تهران و خوزستان
  • گواهینامه آزمایشگاه همکار از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آزمایشگاه تهران
  • استقرار و اعتبار بخشی سیستم مدیریت کیفیت و تمامی خدمات آزمایشگاهی این شرکت بر اساس استاندارد
  • ISO/IEC 17025 پروانه بازرسی کشوری از سازمان ملی استاندارد ایران
  • مجوز نمونه‌برداری از پسته به مقصد کشورهای عضو اتحادیه اروپا از معاونت غذا و دارو
  • تائیدیه آموزشی در سطح ملی از سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  • مشارکت در تدوین و تجدیدنظر استانداردهای ملی و بین المللی
  • شرکت در اجلاس بین المللی کدکس در زمینه‌های آلاینده‌های غذایی، نمونه‌برداری و آزمون و اجرای پروژه نمونه برداری CODEX جهت تدوین استانداردهای بین المللی
  • اجرای پروژه TCP نمونه برداری از پسته به کارفرمایی
  • FAO ارائه مقالات در مجلات معتبر بین المللی (RSC Advances، molecular and biomolecular spectroscopy و….)
 • اندازه‌گیری باقیمانده سموم و آلاینده‌های شیمیایی در محصولات باغی و زراعی به کارفرمایی سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران

مثال دو معرفی شرکت جف رئیسی:

جف رئیسی بنیانگذار برند تخصصی JR در زمینه آموزش‌های تخصصی هرکات با سبکی منحصربه‌فرد و نیز تولید ابزار و محصولات حرفه‌ای در زمینه‌ی زیبایی مو می‌باشد.

وی نقش مهمی در آموزش و ارتقاء سطح علمی و عملی متخصصان مو داشته و به عنوان یک مدرس بین‌المللی مطرح در رویدادهای جهانی همچون نمایشگاه‌ها، سمپوزیوم‌ها، کنفرانس‌ها و انجمن‌های علمی از اساتید تاثیرگذار می‌باشد.

جف رئیسی، با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در صنعت زیبایی، توانسته با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات و ابزارحرفه‌ای موجب ایجاد تحولی مثبت و نوین در هنر استایلینگ مو شود.

او همچنین بعنوان پایه‌گذار تکنیک سلامت محور تای‌چی (Tai Chi) در سراسر جهان شناخته شده است.


مثال سه معرفی گروه صنعتی وحید:

مدیریت گروه صنعتی وحید زیربنای تمامی مراحل از جمله برنامه ریزی، بازاریابی و عرضه مناسب تولیدات خود را با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و آموزش پرسنل به صورت یک سیستم مدرن پایه ریزی نموده و موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد مدیریت ISO-9001-2000 و QUALITY CERTIFICATE از COPELAND EUROPE و Danfoss در تولید کندانسینگ یونیت گردیده است.


مثال چهار معرفی شرکت جاین کوپ:

یکی از فعالیت‌های این شرکت در زمینه واردات روغن زیتون از شرکت جاین کوپ (jaencoop)، در کشور اسپانیا می باشد.
شرکت جاین کوپ (jaencoop) دومین و بزرگترین تولیدکننده روغن زیتون در جهان با بیش از ۳۰ سال تجربه می‌باشد.
این کمپانی دارای ۲۸ مرکز تولید و همچنین دارای ۱۵ میلیون درخت زیتون با بیش از ۱۳۰ هزار هکتار سطح زیر کشت می باشد و همچنین در هر فصل ظرفیت تولید ۱۲۰ هزار تن و بسته‌بندی ۲۰ میلیون لیتر در سال را دارد.
نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، متعهد به توسعه تولید، تمرکز بر حفظ محیط زیست، کیفیت بالا بر مبنای تکنولوژی جزو ارزش‌های اصلی این شرکت می‌باشد.

امکانات شرکت

این شرکت از آخرین تکنولوژی صنعت روز در وسایل مکانیکی جهت استخراج و فرآوری روغن زیتون، امکانات انبار کردن محصول، نگه‌داری، ریختن روغن زیتون در بطری یا کنسروسازی آن استفاده می‌کند که تمام این مراحل با استفاده از سیستم مدیریت نوآوری جهت کنترل و ردیابی اتوماتیک تولید محصول می‌باشد.

گواهینامه ها

جهت تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه در محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی پروسه‌های شرکت جاین کوپ از قوانین گواهینامه‌های ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، BRC و IFC تبعیت می‌کند.
از سایر گواهینامه‌های این شرکت می‌توان به تولیدات ارگانیک EU و Kosher and SIQEV که متعلق به QVEXtra International می‌باشد نام برد.


مثال چهار معرفی شرکت آرمان سپهر:

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق ۱۹ سال گذشته و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی و با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی کشور ارتقا دهد.
در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت به جامعه پزشکی و آزمایشگاهی نموده است.


مثال چهار معرفی شرکت هانیاگ:

تاریخچه شرکت هانیاگ

شرکت هانیاگ در سال ۱۳۸۵ با هدف مهندسی معکوس و ساخت قطعات تجهیزات دوار تشکیل گردید. این شرکت موفق شده است با استفاده از دانش و ماشین آلات روز و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق محصولات با کیفیتی را تولید نموده و گامهای موثری در زمینه مهندسی معکوس و ساخت قطعات بردارد.
شرکت هانیاگ پس از کسب سالها تجربه در زمینه ماشینکاری قطعات تجهیزات دوار و به دست آوردن شناخت جامع و دقیق از عملکرد این مجموعه ها، وارد فاز بازسازی و تعمیرات توربین های گاز و بخار، کمپرسورها و پمپ ها شده است.
در این شرکت کوشش شده است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه های فعالیت و خدماتی که این شرکت ارائه می کند در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار گیرد تا با ارتباطی سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تأمین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.


حالا با توجه به مثال هایی که بیان شد؛ به راحتی میتوانید متن مناسبی را برای معرفی برند خودتون بنویسید.

اگر سوالی هم داشتید زیر همین پست با ما در میان بگزارید.

 

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت