طراحی کاتالوگ

تخصص ماست !

طراحی کاتالوگ حرفه‌ای در آریا هنر امروز از یک روند کاملا مهندسی شده پیروی می‌کند. شما می‌توانید بدون کوچکترین دغدغه‌ای از کیفیت نهایی، روند سفارش طراحی کاتالوگ خود را بصورت آنلاین پیگیری نمایید. همچنین ما در آریا هنر امروز علاوه بر فایل PDF چاپی کاتالوگ؛ فایل لایه باز طراحی کاتالوگ را نیز بدون دریافت هزینه اضافی و رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

خدمات طراحی کاتالوگ در مجموعه ما در انواع کاتالوگ صنعتی و کاتالوگ تبلیغاتی از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. جهت دریافت مشاوره در خصوص طراحی کاتالوگ، تدوین استراتژی و تولید محتوای آن و همچنین دریافت استعلام قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ با ما در ارتباط باشید.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

با لبخند پاسخگوی شما هستیم.

35 00 57 66

مسیری که در طراحی کاتالوگ با هم طی می کنیم:
مشاوره رایگان
ارائه اتودهای طراحی
تکمیل طراحی
ویرایش و اصلاحات
تحویل پروژه

نمونه طراحی کاتالوگ در آریا هنر امروز

اگر شما هم برای کسب و کار خود به دنبال خدمات طراحی کاتالوگ حرفه‌ای هستید، درست انتخاب کرده‌اید. آریا هنر امروز با تیم طراحان حرفه‌ای در زمره برترین مراکز طراحی کاتالوگ در تهران است. تیم ما از صفر تا 100 در ایده‌پردازی و طراحی با کیفیت و فوری در کنار شماست. ما به کمک روش‌های مختلف طراحی شامل کاتالوگ دیجیتال و کاتالوگ‌های چاپی شامل انواع (کاتالوگ وزیری، انواع کاتالوگ مربع و خشتی، کاتالوگ A4 و کاتالوگ A5) جزو برترین مراکز طراحی کاتالوگ در تهران هستیم. در ادامه بخشی از نمونه طراحی کاتالوگ‌های اجرا شده در آریا هنر امروز را قرار داده‌ایم تا با کیفیت خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

از این قسمت می توانید تا سفارش طراحی کاتالوگ خودتان را بصورت آنلاین ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی اطلاعات اولیه، با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات تکمیلی و براوردهای هزینه را در اختیار شما قرار خواهند داد.

فرم سفارش طراحی کاتالوگ

Hidden

طراحی کاتالوگ

در کاتالوگ های چاپی؛ تعداد صفحات حتما باید مضرب عدد 4 باشد.
فرمت کاتالوگ را انتخاب کنید:(Required)
ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنید(Required)
مبنای محاسبه سانتیمتر است.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چرا آریا هنر امروز ؟

 فاکتور رسمی

با تجربه هستیم

فایل لایه باز رایگان

خوش قول هستیم

مشاوره رایگان

پروژه موفق طراحی و چاپ کاتالوگ
بیش از 0

طراحی کاتالوگ چیست؟

طراحی کاتالوگ؛ چیدمان هنرمندانه تصاویر و تلفیق متن و نمودارها با یکدیگر است. به نحوی که چشم نواز باشد و بیشترین تاثیرگزاری را بر روی بیننده و مخاطب داشته باشد. پروسه از طراحی تا چاپ، مجموعه ای از تکنیک‌های طراحی، چاپ، عکاسی صنعتی و … است که در قالب کاتالوگ‌های چاپی و کاتالوگ‌های دیجیتال (کاتالوگ PDF یا آنلاین) ارائه می‌گردد. استفاده از کاتالوگ به عنوان مهمترین ابزار بازاریابی می‌تواند با ایجاد احساس هیجان، توجه مشتریان را جلب و انگیزه خرید را در مشتریان ایجاد نماید.

اگر برای طراحی کاتالوگ محصولاتتان عکس‌های باکیفیت بالا ندارید؛ نگران نباشید. چرا که ما در آریا هنر امروز با داشتن استودیوی عکاسی مجهز، آماده‌ایم تا با بالاترین کیفیت، خدمات عکاسی محصولات شما را انجام دهیم. ضمنا ما با داشتن اکانت سایت های بزرگی مانند شاتراستاک shutterstock و ایزتوک فوتو istockphoto می‌توانیم عکس‌های با کیفیت بالا در زمینه فعالیت شما را برایتان با قیمت بسیار مناسبی خریداری نماییم.

در صورتی که برای بار دوم اقدام به تهیه و طراحی کاتالوگ می‌نمایید باید در ابتدای امر ضعف‌های کاتالوگ اولیه خود را شناسایی نمایید تا در چاپ دوم کاتالوگ تمام ضعف‌ها و نواقص برطرف شده باشد. همینطور باید هدف خود را از چاپ کاتالوگ مشخص کنید. برای مثال موارد زیر می‌تواند اهداف مناسبی برای طراحی و چاپ کاتالوگ باشند:

 1. افزایش فروش به میزان 20 درصد در یک بازه زمانی 3 ماهه
 2. افزایش آگاهی مخاطبان از برند به میزان 5000 نفر در بازه زمانی 3 ماهه

اهداف می‌توانند ترکیبی از موارد 1 و 2 هم باشند. بهترین کار این است که با توجه به شناختی که نسبت به بازار دارید و روانشناسی مخاطبانتان اقدام به تعیین اهدافتان نمایید.

طراحی کاتالوگ رایگان

هیچ چیزی واقعا رایگان نیست. اکثر مواقع تیترها و عناوینی که ما را برای دریافت خدمات رایگان هدایت می‌کنند، در واقع میزبان دامی هستند برای پرداخت هزینه‌های بیشتر. انجام پروژه‌های حرفه‌ای طراحی کاتالوگ مستلزم صرف زمان، انرژی و تخصص کافی است که هیچ کدامشان رایگان به دست نمی‌آیند. بنابراین کاتالوگ رایگانی که بتواند تمام نیازهای مجموعه شما را برطرف نماید وجود ندارد. اما کار درست این است که با پیدا کردن مجموعه ای که قابلیت طراحی یک کاتالوگ حرفه‌ای را دارا باشد؛ ارزش‌افزوده بالاتری را نسبت به آنچه پرداخت می‌کنیم را دریافت کنیم.

سوالات متداول در مورد سفارش طراحی کاتالوگ

بله، یکی از متمایزترین خدمات ما در آریا هنر امروز این است که پس از پایان پروژه و انجام تسویه حساب نهایی، فایل‌های طراحی بصورت لایه باز به مشتری تحویل می دهیم.

در مورد پروژه های طراحی ۵۰ درصد از مبلغ صورتحساب، بعنوان پیش پرداخت و ۵۰ درصد الباقی پس از پایان کار دریافت می شود.

بله، امکان ثبت سفارشات هم بصورت حضوری و هم از طریق فرم سفارشات آنلاین قابل انجام است. هر چند که ما ترجیح می دهیم برای پروژه اول، یک جلسه حضوری برگزار کنیم.

بله، در صورتی که سفارش دهنده هم مایل به انجام قرارداد باشد. بستن قرارداد محاسن زیادی را برای دو طرف دارد، که مهم ترین آن مشخص شدن چهارچوب های همکاری و جزئیات اجرای پروژه است..

زمان تحویل پروژه ها بسته به حجم و گستردگی سفارشات از یک ساعت تا یک ماه متغیر است. طبیعتا پروژه های سنگین تر، زمان بیشتری را برای اجرا نیاز دارد. اما به طور معمول پروژه ها ظرف مدت ۷ الی ۱۰ روز کاری به اتمام می رسند و تحویل داده می شوند.

بله، مجموعه ما با در اختیار داشتن چاپخانه مجهز و با پرسنل مجرب، تمام خدمات از طراحی تا چاپ کاتالوگ ها را بر عهده می گیرد.

طراحی کاتالوگ آرایشی

کاتالوگ چیست؟ تعریف کاتالوگ

کالانما یا کاتالوگ کتابچه یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و … می باشد که از طرف تولید کننده یا ارائه دهنده به مصرف کننده یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می شود. همچنین در متون ادبیات پارسیان بروشور با عبارت دفترک یا کالانما مترادف شناخته شده‌است. کاتالوگ ها یکی از مهمترین ابزارهای برندسازی و بازاریابی هستند. در تولید کاتالوگ صنعتی باید از پرگویی و افراط در ارائه اطلاعات خودداری نمود و با ارائه اطلاعات مختصر و مفید در کنار استفاده از تصاویر با کیفیت مخاطب را جذب نمود. کاتالوگ ها مهمترین ابزار تبلیغات آفلاین بر روی مصرف کنندگان هستند.

 1. مصرف کنندگان و خریداران از روی کاتالوگ ها اطلاعات خود را به دست می آورند.
 2. تاثیر مستقیم کاتالوگ بر میزان فروش مستقیم.
 3. کاتالوگ ها یکی از مهمترین ابزارهای برندسازی و پیش برد فروش به شمار می روند.
 4. کاتالوگ شرح حالی از وضعیت کنونی شرکت، تاریخچه و چشم‌اندازی را که قرار است در آینده پدید آورد را ارائه می دهد.
نمونه طراحی کاتالوگ با موضوع معرفی محصول زعفران

مراحل سفارش طراحی کاتالوگ

ابتدا باید شرکت طراحی و چاپ مناسبی را انتخاب کنید تا بتواند ضمن ارائه یک مشاوره صحیح؛ خدمات سفارش طراحی کاتالوگ شما را به بهترین شکل ممکن اجرا نماید. برای این کار لازم است تا شما نمونه کاتالوگ صنعتی چند شرکت را بررسی نمایید و شرکت‌هایی که به سلیقه شما نزدیک تر هستند را به لحاظ قیمت و کیفیت طراحی مورد ارزیابی و مقایسه قرار دهید. سپس با در نظر گرفتن کیفیت، با قیمت مناسبی کاتالوگ خودتان را سفارش دهید.

پیش از شروع پروژه طراحی در ابتدا باید در مورد تعداد حدودی صفحات کاتالوگ و ابعاد آن توافق نظر حاصل شود. بر اساس تعداد صفحات، قیمت طراحی محاسبه و طی یک پیش فاکتور به سفارش دهنده اعلام می گردد. پس از تایید پیش فاکتور توسط سفارش دهنده مرحله بعدی تنظیم نحوه چیدمان تصاویر و متون است.

در این مرحله 3 اتود اولیه برای طراحی جلد کاتالوگ به سفارش دهنده تحویل خواهد شد. بر مبنای طرح جلد انتخابی، طراحی صفحات داخلی کاتالوگ ها شروع می‌شود و 3 اتود اولیه برای سفارش دهنده ارسال می شود. پس از تایید طرح های اولیه روند اجرای طراحی جلد و صفحات داخلی کاتالوگ ادامه پیدا می کند. لازم به ذکر است که ارائه اتود ها و روند طراحی تا جایی که کارفرما رضایت کامل از اجرای پروژه داشته باشد ادامه پیدا خواهد کرد.

مزیت های سفارش طراحی کاتالوگ در آریا هنر امروز

 • مشاوره حرفه ای رایگان
 • خوش قول هستیم
 • تحویل فایل لایه باز رایگان
 • پیشنهاد بهترین استراتژی تولید محتوا
 • طراحی توسط تیم حرفه ای
 • با تجربه هستیم

همگی از جمله عواملی هستند که شرکت آریا هنر امروز را در میان ده مجموعه برتر سفارش طراحی حرفه ای کاتالوگ در ایران قرار داده است.

طراحی حرفه ای کاتالوگ به شما کمک می کند تا خدمات و محصولات خود را به بهترین و زیباترین نحو ارائه دهید. کمتر تجارتی را خواهید یافت که بدون کاتالوگ تبلیغاتی بتواند در بازار رقابت، پیروز از میدان نبرد بیرون بیاید. در واقع کاتالوگ ها از ملزومات اصلی و ابتدایی هر کسب و کاری به شمار می روند. برای همین متناسب با گستردگی مشاغل و نیازهای متفاوتی که صنایع مختلف به کاتالوگ‌ها خواهد داشت. انواع متفاوتی از کاتالوگ ها نیز در طی زمان به وجود آمده اند تا پاسخ گوی نیاز سفارش دهندگان باشند. 

نمونه طراحی کاتالوگ آرایشی شرکت دنادیا

طراحی جلد کاتالوگ 

همه چیز از طراحی جلد کاتالوگ آغاز می‌شود و طراحی جلد کاتالوگ مبنای طراحی صفحات داخلی کاتالوگ قرار خواهد گرفت. از آنجایی جلد کاتالوگ مهمترین و اولین عنصر ارتباط شما با مخاطبانتان است؛ در ابتدا باید از طراحی جلد کاتالوگ شروع کرد. چه بسیار کاتالوگ‌هایی که در برخورد اول با بی توجهی به کناری گذاشته شده‌اند و چه اندک کاتالوگ‌هایی که با استفاده از طراحی حرفه‌ای توانسته‌اند در اولین برخورد نظر مساعد مخاطب را نسبت به مطالعه برانگیزانند. طراحی جلد کاتالوگ‌ها باید حاوی مهمترین مضامینی باشند که به صورت خلاصه‌وار در قالب متن، عکس و طرح بر روی جلد تنظیم شده‌اند. به نحوی که بیشترین میزان اثرگزاری را بر روی مخاطب داشته باشند. در طراحی جلد کاتالوگ‌ها باید علاوه بر طراحی به تناسب در استفاده از رنگ‌ها نیز توجه کافی نمود.

نرم‌افزارهای مهم در طراحی کاتالوگ

نرم افزارهای طراحی کاتالوگ مانند ایندیزاین Indesign موارد استفاده فراوانی دارند. اما مهمترین ویژگی این نرم‌افزار این است که شما با چند کلیک ساده می‌توانید ابعاد صفحات، استایل نوشته‌ها، رنگ‌ها و … را یکجا و بدون زحمت زیاد تغییر دهید. این قابلیت را دست کم نگیرید و همیشه یادتان باشد فقط مبتدی‌ها و غیر‌حرفه‌ای‌ها از فتوشاپ برای طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور استفاده می‌کنند. نرم‌افزارهای صفحه‌آرایی نیز در شاخه نرم‌افزارهای بُرداری قرار می‌گیرند. از جمله این نرم‌افزارها می‌توان به ایندیزاین indesign، پیج میکر page maker و کوارک quark اشاره کرد. در این نرم‌افزارها به راحتی می‌توانید گرید اولیه را تعریف کنید، استایل تیترها و متن‌ها را هر تعداد که بخواهید ایجاد نمایید، شماره صفحات را بصورت اتوماتیک وارد کنید و بسیاری قابلیت‌های دیگر.

طراحی کاتالوگ آنلاین و دیجیتال

شیوه‌های متعددی برای طراحی کاتالوگ دیجیتال و آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. مجموعه آریا هنر امروز نیز انواع گوناگونی از کاتالوگ‌های دیحیتال را به شما ارائه می‌نماید که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم:

کاتالوگ دیجیتال PDF ؛ نوعی از کاتالوگ دیجیتال گفته می‌شود که به واسطه هایپرلینک‌های داخلی، قابلیت ارتباط با صفحات مختلف کاتالوگ را داراست. این نوع کاتالوگ دیجیتال در فرمت PDF ارائه می‌شود و بر روی تمام گوشی‌های تلفن همراه قابل اجرا می‌باشد. برای دریافت نمونه کاتالوگ دیجیتال PDF به تلگرام ما پیام دهید.

مهمترین ویژگی‌های کاتالوگ دیجیتال PDF

 • جدیدترین و بروزترین متد طراحی کاتالوگ دیجیتال در جهان
 • قابلیت بروزرسانی و آپدیت نامحدود !
 • عدم نیاز به اینترنت
 • قابلیت دانلود به وسیله QR Code
 • کمک به بهبود سئو اف پیج سایت
 • با قابلیت طراحی برای کامپیوتر و موبایل
 • دارای قابلیت چاپ
 • لینک دهی به سایت، اینستاگرام و تلگرام
 • دارای منوی اصلی و صفحه اختصاصی Contact us
 • ساختار لینک‌سازی داخلی به وسیله هایپرلینک
 • قابلیت آپلود در GOOGLE DRIVE و فضای ابری
 • سازماندهی شده با جدیدترین متدهای دیجیتال مارکتینگ

طراحی کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ آنلاین به نوعی از کاتالوگ دیجیتال گفته می‌شود که به صورت آنلاین و بر روی وب‌سایت بارگزاری می‌شود. و برای مشاهده آن نیازمند اینترنت خواهیم بود. بیس اصلی این نوع از کاتالوگ بر پایه طراحی گرافیک PDF بوده و در سایت‌های وردپرس با افزونه‌های مرتبط در وب سایت بارگزاری می‌شوند. بنابراین برای طراحی کاتالوگ آنلاین نیاز است تا دسترسی پیشخوان وردپرس سایت به طراح کاتالوگ داده شود.

مهمترین ویژگی‌های طراحی کاتالوگ آنلاین

 • قابلیت ورق خوردن بصورت سه‌بعدی
 • قابلیت ایجاد صفحه فهرست
 • دارای افکت صوتی ورق خوردن
 • جذابیت بصری بسیار بالا
 • سرعت لود بالا
 • کمک به بهبود و افزایش Time on site

نمونه کاتالوگ آنلاین

در طراحی کاتالوگ، صفحات داخلی را معمولا در بخش های مختلفی دسته بندی می کنند. در ابتدای صفحات داخلی کاتالوگ ها معمول در مورد تاریخچه و سوابق فعالیت های شرکت، لوح های تقدیر، گواهینامه ها و … توضیحاتی ارائه می شود. معمولا میانه صفحات داخلی کاتالوگ ها؛ محصولات و خدمات معرفی می شوند. همچنین در انتهای صفحات داخلی کاتالوگ ها؛ راه های ارتباطی قرار داده می شوند. بهتر است تا در کنار مسیرهای ارتباطی؛ یک جمله انگیزشی و ترغیب کننده نیز قرار بگیرد تا مخاطب پس از دیدن آن نسبت به برقراری ارتباط ترغیب شود. به این بخش از محتوای کاتالوگ ها call to action نیز گفته می شود.

یکی از مهم ترین عواملی که در سفارش طراحی کاتالوگ ها تاثیرگزار هستند؛ قیمت طراحی است. قیمت طراحی را معمولا بر حسب تعداد صفحات و میزان محتوای آنها معین می کنند. از آنجایی که تعرفه طراحی کاتالوگ صنعتی یکی از تاثیرگزارترین پارامترها در سفارش طراحی کاتالوگ است، تلاش کرده ایم تا با در نظر گرفتن مزیت رقابتی؛ مناسب ترین قیمت ها را در اختیار سفارش دهندگان قرار دهیم. شما می توانید قیمت طراحی کاتالوگ های ما را در صفحه تعرفه ها ملاحظه بفرمایید. همیشه در نظر داشته باشید که قیمت طراحی کاتالوگ ها بر اساس توانایی طراح و تجربه او از رابط کاربری و تعاملات با مشتری شکل می گیرد.

بسیاری از امور طراحی گرافیک از جمله طراحی صفحات داخلی کاتالوگ دیجیتال توسط نرم افزارهای طراحی نظیر این دیزاین indesign، کورل دراو Corel Draw، فتوشاپ Photoshop و ایلاستریتور Illastrator انجام می شود. اما دانش نرم افزاری به تنهایی برای طراحی کافی نیست. دانش و هنر طراحی دیجیتال کاتالوگ، مقوله ای است کاملا متفاوت اما در یک راستا. می توان گفت که نرم افزار این دیزاین indesign به طور کلی قوی ترین و پر کاربردترین نرم افزار طراحی حرفه ای به شمار می رود.

شاید این سوال برای شما هم به وجود آمده باشد که در آغاز راه چه نوع محتوایی را باید در داخل کاتالوگ های خود درج کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که منظور ما از محتوا چیست؟ این اصل اساسی را به خاطر داشته باشید محتوای خوب؛ مصرف کننده را برای خرید محصول ترغیب می نماید. به طور کلی هر چقدر کیفیت محتوا بالاتر باشد ؛ شانس ترغیب مخاطب هم افزایش پیدا میکند.

محتوا شامل تصویر، نمودارها و متن است

بنابراین هر چقدر که کیفیت تصاویر، نمودارها و متن ها (چه از نظر فنی و چه از نظر بصری) بالاتر باشد محتوای باارزش تری را تولید کرده ایم. اکنون باید کاتالوگ را به بخش ابتدایی ، میانی و پایانی تقسیم نماییم. تولید محتوا برای هر یک از این بخش ها متفاوت است.

بخش ابتدایی کاتالوگ ؛

(2 صفحه مقابل هم) معرفی شرکت، بیان تاریخچه، اهداف، چشم انداز، مسئولیت اجتماعی، ارزش ها (1 صفحه) ارائه گواهینامه ها، استاندارد ها، جوایز و افتخارات

بخش میانی کاتالوگ ؛

(12 صفحه) معرفی خدمات یا محصولات؛ ارائه توضیحات کامل همراه با جداول، نمودارها، وجوح ممتاز و منحصر بفرد. استفاده از تصاویر بصورت فول پیج یا دبل پیج. استفاده از تصاویر با کیفیت بالا در این بخش می تواند نقش بسیار تعیین کننده و موثری داشته باشد.

بخش پایانی کاتالوگ ؛

بخش پایانی که به آن بخش (call to action) نیز گفته می شود. در برگیرنده راه های ارتباطی است. قراردادن لوگوی شرکت هایی که مشتریان وفادار به شمار میروند، می تواند در جلب اعتماد مصرف کنندگان نقش بسیار مهمی داشته باشد.

تماس با مشاور 35 00 57 66
با لبخند پاسخگوی شما هستیم

تولید محتوا در طراحی کاتالوگ حرفه ای

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای توسعه فروش و گسترش کسب و کار خودتان، کاتالوگ طراحی کنید. همه ما کم و بیش در مورد کاتالوگ ها و کاربرد آنها در فروش و مارکتینگ مطلع هستیم. تفاوت بین طراحی خوب و طراحی بد را هم کم و بیش می توانیم تشخیص بدهیم.

اول از همه باید بدانید که استراتژی همه چیز است

قبلا هم در بخش های مختلف به این موضوع اشاره کرده بودم که استراتژی همه چیز است. چرا که خط مشی و روند ساخت کاتالوگ ما را مشخص می کند. بنابراین در ابتدا باید بررسی کرد که استراتژی ما در طراحی و تولید کاتالوگ چیست؟

 • افزایش فروش
 • اطلاع رسانی در مورد تولید یک محصول جدید
 • ارائه نمونه کاتالوگ محصولات فصل به مشتریان
 • و …

هر کدام از موارد فوق می توانند استراتژی مناسبی برای تولید محتوای یک کاتالوگ تبلیغاتی باشند. اما هر کدام با دیگری تفاوت هایی دارد، که باید به آن توجه شود. محتوای یک کاتالوگ تبلیغاتی بر مبنای اهداف کاتالوگ ها تولید می شوند. بنابراین اگر هدف اصلی شما افزایش فروش به واسطه طراحی و تولید کاتالوگ است، باید مقتضات آن را رعایت کنید. اجازه بدهید کمی بیشتر در مورد آن برایتان توضیح بدهم؛ همیشه این فورمول را به خاطر بسپارید:

دیده شدن بیشتر = افزایش فروش

بسیاری از طراحان کاتالوگ برای به دست آوردن ایده های مناسب برای طراحی کاتالوگ سری به سایت FREEPIK می‌زنند. این سایت با در بر داشتن نمونه های بسیار متنوعی در زمینه طراحی کاتالوگ میتواند راهنمای مناسبی برای ایده یابی طراحان گرافیک باشد.

تاثیر تیراژ کاتالوگ بر میزان فروش

بر اساس فورمولی که ارائه شد هرچه تعداد چاپ کاتالوگ های خود را افزایش دهید؛ بیشتر دیده خواهید شد و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت. البته این این در صورتی محقق خواهد شد که از قبل برنامه دقیقی برای توزیع آنها در نظر داشته باشید و به خوبی مراحل توزیع کاتالوگ هایتان را اجرا کنید.

کاتالوگ معرفی محصول می تواند بصورت مستقیم منجر به فروش محصول شود؛ بنابراین درج قیمت در داخل کاتالوگ و یا همراه کردن کاتالوگ با لیست قیمت به صورت ضمیمه می تواند به این هدف شما کمک کند. اگر هدف شما اطلاع رسانی در مورد تولید یک محصول جدید است، باید با کمک یک عکاس صنعتی حرفه ای، تصاویر مناسبی را از محصولات خود تهیه کنید و آنها را در کاتالوگ خود به کار بگیرید. این موضوع در پیدا کردن دید مثبت مصرف کنندگان نسبت به محصول جدید شما تاثیر به سزایی دارد. بعد از تعیین استراتژی نوبت به تهیه متن کاتالوگ و تصویر کاتالوگ بر مبنای استراتژی تدوین شده می رسد.

از تهیه متن های طولانی برای کاتالوگ خود پرهیز کنید. متن کاتالوگ باید متناسب با حال و هوای محصول تدوین و نگارش شود. متن کاتالوگ قطعات صنعتی قطعا با کاتالوگ صنایع چوبی چه در نوشتار و چه در حوزه اطلاعات فنی نفاوت های اساسی دارد. برای محصولات و برند خود شعار  مناسب انتخاب کنید. 

کاتالوگ ها نمی فروشند اگر محصول با کیفیتی نداشته باشید

صادقانه بگویم؛ اگر محصول بی کیفیتی را تولید کنید، با بهترین بسته بندی ها و بهترین کاتالوگ ها، فقط یکبار می توانید از آن محصول به مشتری خود بفروشید. یعنی اگر به دنبال فروش مداوم و مستمر هستید و در نگاه بلند مدت خود به دنبال به دست آوردن مشتریانی وفادار می گردید؛ در درجه اول باید سطح کیفی محصول خود را ارتقا دهید.

برای سفارش چاپ کاتالوگ کلیک کنید

چرا طراحی کاتالوگ در آریا هنر امروز؟

1- با تجربه هستیم

موسسه فرهنگی هنری « آریا هنر امروز » فعالیت خود را از سال 1389 به طور تخصصی در حوزه طراحی و چاپ تبلیغات چاپی (کاتالوگ، بروشور، ساک دستی و…) آغاز نموده است.

2- تعرفه مناسبی را انتخاب کرده ایم

از آنجایی که می دانیم، یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر میزان و حجم سفارشات، پارامتر قیمت است؛ سعی کردیم تا با انتخاب منصفانه ترین قیمت‌ها بکوشیم تا رضایت سفارش دهندگان را جلب کنیم.

3- خوش قول هستیم

برای ما هر پروژه طراحی یک قصه جدید است که باید برای اجرای آن یک سناریو تهیه کرد و در درجه اول زمان بندی دقیق و تقسیم کار مناسب را انجام داد.

 

4- تحویل فایل لایه باز کاتالوگ رایگان

یکی از متمایزترین خدمات ما در آریا هنر امروز تحویل پروژه‌های نهایی بصورت فایلهای لایه باز است. بنابراین شما بدون داشتن هیچ گونه دغدغه‌ای می توانید پس از پایان مرحله طراحی، فایل‌های خود را بصورت لایه باز دریافت نمایید.

5- متخصص هستیم

تمام پرسنل ما در « آریا هنر امروز » افراد جوان و تحصیل کرده در رشته های مرتبط با حوزه فعالیتشان هستند که با استفاده از نیروی جوانی، تخصص توام با تجربه تمام تلاش خود را به ارائه خدماتی متمایز معطوف کرده اند.

6- بیش از 200 مشتری راضی داریم

اجرای بیش از 900 پروژه موفق + تجربه 12 ساله + استفاده از نیروهای متخصص + قیمت های مناسب + خوش قولی ؛ همگی جزء عواملی هستند که مشتریان ما را پس از اجرای نهایی کار، خوشحال و راضی نگه می دارند.

برای مشاهده  قیمت طراحی کاتالوگ  کلیک کنید
4.7/5 - (44 امتیاز)

130 دیدگاه ها

 • ببخشید فایل کاتالوگ ام رو دارم آیا صرفا پرینت کاتالوگ بدون طراحی انجام میدهید ؟

  • بله حتما.
   برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت کاتالوگ می تونید با شماره ۶۶۵۷۰۰۳۵ در تماس باشید.

  • سلام و عرض ادب
   قیمت ها به روز و در نوسان هستند
   برای دریافت استعلام قیمت چاپ می تونید با شماره ۶۶۵۷۰۰۳۵ در تماس باشید.

 • با سلام. چاپ در استودیو هنر امروز به صورت دیجیتال انجام میشه ؟

  • با سلام – بله امکان چاپ به صورت دیجیتال و افست وجود دارد.

 • سلام و وقت بخیر .قیمت کاتالوگ خشتی چقدر تفاوت داره با کاتالوگ a5 ؟

  • سلام و عرض ادب
   قیمت ها به روز و در نوسان هستند
   برای دریافت استعلام قیمت می تونید با شماره ۶۶۵۷۰۰۳۵ در تماس باشید.

 • سلام دوست عزیز. شما برای کاتالوگ از چه نوع کاغذ ی استفاده میکنید؟

  • سلام برای هر پروژه متفاوت است. برای چاپ صفحات داخلی کاتالوگ از کاغذ گلاسه 135 گرم الی گلاسه 170 گرم. برای چاپ جلد کاتالوگ هم از گلاسه 250 گرم یا 300 گرم.

 • سلام ببخشید من در شهرستان سکونت دارم. آیا در صورت چاپ در تهران ، به شهرستان هم ارسال دارید؟هزینه ارسال چقدر است؟

  • بله به تمام نقاط ایران ارسال داریم – هزینه ارسال فقط تا باربری محاسبه میشود که بسته به حجم ارسال مرسوله دارد.

 • سلام خسته نباشید.
  طراحی کاتالوگ های صنعتی و چاپ اون به صورت رنگی و با پوشش یووی مقرون به صرفه تر است یا کاتالوگ با روکش روغنی و مات؟ ممنون میشم پاسخ بدید؟

  • با سلام – با یووی به صرفه تر است. اما بهتر است تا برای مشاوره دقیق تر با بخش سفارشات در ارتباط باشید.

 • سلام.
  کاتالوگ a3 در تیراژ بالا و کاتالوگ a4 چقدر تفاوت قیمت دارند؟

  • سلام و عرض ادب
   قیمت ها به روز و در نوسان هستند
   برای دریافت استعلام قیمت می تونید با شماره 66570035 در تماس باشید.

 • سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. نمونه کاتالوگ معماری برای چاپ خدمتتون هست؟

  • سلام و عرض ادب
   برای دریافت نمونه کارهای بیشتر با بخش سفارشات و با این شماره 66570035 در ارتباط باشید.

 • سلام ببخشید امکان محاسبه آنلاین قیمت کاتالوگ پیش از سفارش چاپ هست؟

  • سلام و عرض ادب
   قیمت ها به روز و در نوسان هستند
   برای دریافت استعلام قیمت می تونید با شماره 66570035 در تماس باشید.

 • سلام قیمت تولید کاتالوگ فوری چه تفاوتی با سفارش عادی دارد؟

 • با سلام ببخشید در صورت سفارش کاتالوگ نمونه کاتالوگ pdf شده در اختیار ما قرار میدهید؟

  • سلام، بله علاوه بر فایل PDF ، فایل لایه باز پروژه هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 • با درود و سپاس میخواستم بدونم چاپ افست کاتالوگ برای محصولات ورزشی در تیراژ بالا شامل تخفیف میشه؟

 • باسلام ببخشید شما سفارش ساخت کاتالوگ دیجیتال برای معرفی محصولات هم قبول می کنید؟

 • سلام ببخشید شما ساخت کاتالوگ برای محصولات آرایشی و بهداشتی هم انجام میدید؟

  • سلام و عرض ادب جناب کمالی، بله یکی از اصلی ترین خدمات ما عکاسی صنعتی، تولید کاتالوگ های آرایشی و بهداشتی است.
   برای دریافت مشاوره می تونید با شماره 66570035 در تماس باشید.

 • سلام و وقت بخیر سفارش کاتالوگ خشتی داشتم میشه بگید نرخ کاتالوگ خشتی چقدره؟

 • کار کردن با شما تجربه فوق العاده ای بود. در حین طراحی از نظرات کارشناسانه و حرفه ای شما بسیار استفاده کردیم. اصلاحات کار با همکاری جناب اصغری بسرعت برطرف و کاتالوگ بموقع و بدون تاخیر تحویل شد. از همکاری شما سپاسگزارم.

 • مشاوره قبل از انجام کار بسیار عالی بود و باعث شد که ما بتونیم هدف گزاری بهتری داشته باشیم. همینطور اجرای کارشون فوقالعاده حرفه ای بود، ممنونیم از آقای اصغری بخاطر رفتار حرفه ای و مشاوره کارشناسیشون.

 • همكاري عالي در زمينه طراحي كاتالوگ تا انطباق با كاتالوگ مورد تاييد وجود داشت. 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *