سفارشات و مشاوره     70 14 576 – 912 (98+)

طراحی لیبل و چاپ لیبل

استودیو هنر امروز > طراحی لیبل و چاپ لیبل
طراحی لیبل کاشت ناخن
طراحی لیبل آرایشی بهداشتی
طراحی لیبل ماسک مو
طراحی لیبل آرایشی بهداشتی
طراحی لیبل ماسک مو
طراحی لیبل آرایشی
طراحی لیبل آرایشی
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی جعبه و لیبل محصول
طراحی لیبل و جعبه
طراحی لیبل و جعبه
لیبل مواد غذایی
لیبل مواد غذایی
لیبل مواد غذایی
لیبل مواد غذایی
طراحی لیبل و جعبه
طراحی لیبل و جعبه

طراحی لیبل و چاپ لیبل

امروزه در بازار رقابت محصولات و خدمات، صاحبان کسب و کارهایی پیروز این رقابت هستند که محصولات آنها طراحی منحصر بفردی داشته باشد. لیبل، هولوگرام و یا برچسب محصولات هویت برند شما را مشخص می کند و به برند شما اعتماد می بخشد.

اگر طراحی لیبل شما زیبا باشد باعث میشود محصول و یا خدمات شما در میدان رقابت پیروز شده  و نام تجاری ( برند )شما در ذهن مشتری به اسمی ماندگار تبدیل شود.

بطور کلی در مواقعی که قصد تبلیغات روی سطح صافی از محصول خود را دارید چاپ لیبل می تواند به شما کمک کند، که بیشترین کمک این روش تبلیغات شناساندن و معرفی برند شما به مخاطب می باشد

لیبل به برگه هایی گفته می شود که عمدتا حاوی نام برند، اطلاعات تولید، استانداردها و … می شود که از یک سمت دارای چسبندگی است و بر روی محصول چسبانده می شود.

انواع متفاوتی از طیف لیبل ها وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. لیبل ها در صنایع غذایی، تولیدی و سایر صنایع دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند.


طراحی و چاپ لیبل

بدون شک تصور محصولاتی بدون لیبل در ویترین فروشگاه ها غیر ممکن است. طراحی و چاپ لیبل از مهمترین و اصلی ترین شاخصه های کیفی هر محصولی به شمار می روند. بسیاری از مشتریان از طراحی روی لیبل اجناس بر روی کیفیت آن قضاوت می کنند و تصمیم به خرید می گیرند. حتی بدون در نظر گرفتن تاثیر کیفیت طراحی و چاپ لیبل بر میزان فروش؛ کارکرد لیبل ها غیر قابل چشم پوشی و انکار است.

در طراحی و چاپ لیبل معمولا از تصویر محصول داخل جعبه استفاده می شود و یا تصویری که دارای مضامینی در ارتباط با کارکرد و ساختار محصول است. طراحی لیبل در نحوه چیدمان محصولات در قفسه فروشگاه ها بسیار تاثیر گذار است.

لیبل محصول همواره دارای اطلاعاتی شامل مواد تشکیل دهنده، نحوه استفاده، تاریخ تولید و تاریخ انقضاء هستند. اطلاعات دیگری از قبیل استانداردها، تعداد در هر بسته، عنوان برند و لوگو نیز از ضروریات طراحی هر لیبل هستند. در طراحی روی لیبل از جملات کوتاه و تاثیرگذاری برای جذب مخاطب استفاده می شود. اغلب لیبل ها دارای یک شعار منحصر بفرد هستند که توسط مخاطب و مشتری قابل شناسایی و یاداوری است. شعارهای تبلیغاتی بهتر است بصورت موزون و آهنگین تدوین شوند که به راحتی قابلیت یاداوری را داشته باشد.


برای سفارش طراحی کاتالوگ کلیک کنید


انواع چاپ لیبل

لیبل ها را به شکل های مختلفی می توان طراحی و چاپ کرد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند:

 • چاپ افست لیبل
 • چاپ افست رول لیبل
 • چاپ فلکسو (رول لیبل با قابلیت شیت شوندگی)
 • چاپ رول حرارتی لیبل
 • چاپ های خاص ( هولوگرام سه بعدی )
 • چاپ دیجیتال لیبل ( چاپ در تعداد کم )

مراحل چاپ و طراحی لیبل

پیش تولید: طراحی لیبل + نمونه گیری و ساخت ماکت

تولید: لیتوگرافی ( ساخت کلیشه چاپ ) + چاپ

پس از تولید: قالب و برش + یووی ( انتخابی ) + طلاکوب ( انتخابی ) و بسته بندی


تعرفه طراحی لیبل و جعبه

برای مشاهده تعرفه طراحی لیبل و جعبه روی لینک بالا کلیک کنید.


تلفن سفارشات و مشاوره:

66570035

امروز را از دست ندهید !


کاربردهای طراحی لیبل 

تمام محصولاتی و اجناسی که در معرض فروش قرار می گیرند نیازمند به طراحی لیبل هستند. لیبل محصولات غذایی از گسترده ترین صنایعی هستند که از خدمات طراحی لیبل استودیو هنر امروز استفاده می برند.

شیر، دوغ، ماست، بستنی، مکمل های حیوانی، خیارشور، کنسرو تن ماهی، رب گوجه فرنگی، نخود سبز، زعفران، محصولات آرایشی و بهداشتی و … همگی از جمله خدمات چاپ و طراحی لیبل هستند که در مجموعه ما به مشتریان ارائه می شوند.


برای سفارش طراحی لوگو کلیک کنید


طراحی لیبل محصولات مختلف

طراحی و چاپ لیبل محصولات مختلف با یکدیگر تفاوت هایی دارند و هر کدام از محصولات براساس نوع مخاطب و پرسونای محصول باید طراحی و چاپ شوند.

برای نمونه در طراحی لیبل سی دی اگر محتوای ما یک نرم افزار آموزشی باشد ، برای ما لوگوی برند شرکت و در بعضی اوقات محیط برنامه آموزشی مهم است که بروی لیبل سی دی به چاپ برسد.

در حالی که طراحی لیبل لباس ما علاوه بر چاپ لوگو در سایز مناسب ، نیاز داریم سایز لباس را هم به همراه مشخصات نوع شستشوی محصول را هم بروی لیبل چاپ کنیم.

نمونه دیگر طراحی لیبل بطری است که ما با توجه با خاص بودن سایز بطری طوری به چاپ آن اقدام میکنیم که تصویر اصلی در وسط بطری قرار بگیرد و از موادی در تولید آن استفاده می کنیم که مقاوت بالایی در برابر آب و سایر مواد مرطوب داشته باشد. همچنین اگر نوشیدنی خود دارای رنگ زیبایی باشد حتما از لیبل های شفاف استفاده خواهیم کرد که رنگ اصلی نوشیدنی پنهان نماند.


برای سفارش طراحی بروشور کلیک کنید


طراحی لیبل تجاری حرفه ای

در طراحی لیبل های تجاری حرفه ای باید نکات زیر را در طراحی آن در نظر گرفت:

 طراحی لیبل با محصول سینک و هماهنگ باشد

اگر در طراحی لیبل محصول تجاری به محتوا و نوع محصول توجه نشود صد در صد آن محصول فروش خوبی نخواهد داشت. برای نمونه مثلا در طراحی لیبل عسل باید فونت زرد و یا رنگ مکمل آن استفاده شود و تصویری از یک زنبور عسل بروی لیبل آن درج شود تا به مشتری این طور بفهمانیم که عسل ما خالص و طبیعی است.

 ارائه نسخه های متناسب با رویداد های روز جامعه

شما تعداد محدودی از لیبل هایتان را می توانید بر اساس شرایط و رویداد های روز جامعه ارائه کنید. برای مثال اگر فصل المپیک و بازی های جام جهانی است و افکار عمومی به آن سمت گراییده است ، می توانید از لیبل های فوتبالی و یا مرتبط با بازی های المپیک به تعداد محدود استفاده کنید.

 


اصول مهم در طراحی و چاپ لیبل ها

 1. توجه به دور ریز و ضایعات در چاپ لیبل
 2. ابعاد بعد از برش و قبل از برش
 3. تعداد رنگ در چاپ لیبل
 4. قالب و برش لیبل

انواع جنس لیبل و کاربردهای آنها

لیبل ها را با نام هایی نظیر کاغذ پشت چسب دار هم می شناسیم. نوع لیبل ها طیف و تنوع بسیار گسترده ای دارند که تمامی آنها در مجموعه استودیو هنر امروز قابلیت طراحی، چاپ و تولید را دارا هستند.

انواع لیبل های با پایه پلاستیک:

 • لیبل PVC
 • لیبل متالایز
 • لیبل شیشه ای
 • لیبل صدفی
 • لیبل شیشه ای یا لیبل ترانسپارنت

لیبل های با پایه پلاستیک دارای خاطیت ضد آب می باشند و برای محصولاتی مانند شامپو و ماسک مو که در حمام و محیط های مرطوب مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مناسب هستند. این نوع از لیبل ها که به سختی پاره می شوند دارای ماندگاری بیشتری نسبت به لیبل های کاغذی هستند. همچنین در صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین بر روی قطعات الکترونیکی که دارای طول عمر بالایی هستند نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع لیبل های با پایه کاغذی:

 • لیبل مات
 • لیبل براق

از لیبل های کاغذی براق و مات را می توان پرمصرف ترین نوع لیبل ها بحساب آورد. لیبل های کاغذی تقریبا در تمام صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و بنا به مورد استفاده در انواع مات و براق تولید می شوند.

لیبل های امنیتی

 • لیبل void
 • هولوگرام ها
 • برچسب اموال
 • برچسب خورد شونده یا گچی
 • لیبل های بارکد دار ( اسکرچ )

بسیاری از لیبل ها به منظور سنجش اصالت و یا پملپ بودن محصولات طراحی و چاپ می شوند. معروف ترین لیبل این خانواده هولوگرام ها هستند که تقریبا به طور روزانه با آنها سر و کار داریم. اما دسته دیگری از لیبل ها نیز برای مشخص شدن آکبند بودن جعبه ها مورد استفاده قرار می گیرند که لیبل های void، گچی، خورد شونده از این دسته هستند.

همچنین لیبل ها می توانند حاوی بارکد و یا شناسه های منحصر بفردی نیز باشند که بدین منظور از لیبل های بارکد دار دارای اسکرچ استفاده می شود. هر کدام از این لیبل ها دارای یک شناسه منحصر بفرد و قابل تمایز با سایر لیبل ها است. از لیبل های حاوی شناسه و بارکددار در قرعه کشی محصولات نیز استفاده می شود.


برای سفارش عکاسی صنعتی کلیک کنید


تلفن سفارشات و مشاوره:

66570035

امروز را از دست ندهید !


اصول طراحی لیبل محصول

در طراحی روی لیبل حتما باید نام برند و لوگوی شرکت سازنده آن درج شود.

همچنین تاریخ تولید و تاریخ انقضا برای محصولات غذایی حتما بصورت مشخص و واضح نمایان باشد.

روی لیبل ها را با تصاویری از محصول طراحی می کنند تا مشتری درک کامل و صحیحی از آنچه که قرار است به دست بیاورد داشته باشد.

اطلاعاتی نظیر مواد تشکیل دهنده، نحوه استفاده، نقاط قوت محصول و … نیز در طراحی لیبل ها مد نظر قرار گرفته می شوند.

علامت سیب سبز سلامت، شماره پروانه ساخت و شماره پروانه بهره بردای نیز از جمله اطلاعاتی هستند که بر روی لیبل ها چاپ می شوند.


چاپ لیبل ارزان

استودیو هنر امروز با توجه به بودجه شما و با قیمت هایی مناسب و ارزان اقدام به چاپ لیبل می کند. ما تمام نیازهای شما را می سنجیم و لیبل مناسب برای شما با قیمت ارزان به چاپ می رسانیم.


چاپ لیبل یووی فوری

چاپ این لیبل هم فوری و سریع است و هم قیمت مناسب و ارزانی دارد.برای محصولاتی که نیاز به یک محافظ در برابر رطوبت دارند نوعی از لیبل چاپ می شود که روکش پلاستیکی یووی دارند و این روکش ، لیبل را از خیس شدن و از بین رفتن محافظت می کند. محصولاتی مانند شوینده ها و شامپو ها از این نوع لیبل استفاده می کنند.


برای سفارش چاپ جعبه و دیدن نمونه کارهای ما کلیک کنید


چاپ لیبل ها با ویژگی های خاص

در طراحی و چاپ برخی از لیبل ها مانند لیبل عطر، لیبل باید مقاومت کافی و کاملی در برابر الکل داشته باشد. چرا که به دلیل ارتباط کارگران با الکل امکان پاک شدن اطلاعات روی لیبل ها وجود دارد. در برخی از محصولات لیبل ها باید در برابر پاره شدن مقاوم باشند و نباید به راحتی از روی محصولات جدا شوند؛ مانند لیبل دارو که در صورت جدا شدن لیبل از روی بسته ممکن است خطراتی را برای مصرف کنند به همراه داشته باشد.

لیبل هایی نظیر لیبل شامپو و لیبل مایع ظرفشویی نیز باید در برابر رطوبت مقاومت داشته باشد چرا که در محل استفاده از این محصولات ؛ رطوبت بالایی دارد. بدین منظور یا باید از لیبل های با پایه پلاستیک استفاده نمود و یا از پوشش هایی نظیر یووی و سلفون استفاده نمود.

افکتهایی نظیر طلا کوب و نقره کوب نیز از جمله متداول ترین افکتهای چاپی هستند که در طراحی و چاپ لیبل ها مورد استفاده قرار می گیرند.


عوامل تاثیر گذار در قیمت چاپ لیبل

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت چاپ لیبل ها موثر هستند که از جمله مهم ترین آنها می توان به جنس و نوع لیبل، ابعاد چاپ لیبل، تعداد چاپ لیبل و افکتهای پس از چاپ لیبل اشاره نمود.


اگر شما هم برای سفارش طراحی و چاپ لیبل محصولات خودتان به دنبال یک تیم کاملا حرفه ای در طراحی و چاپ لیبل می گردید. درست انتخاب کرده اید.

استودیو هنر امروز با نزدیک به یک دهه فعالیت در عرصه طراحی و چاپ لیبل محصول آماده است تا بهترین خدمات طراحی و چاپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


تعرفه طراحی لیبل و جعبه


تلفن سفارشات و مشاوره:

66570035

امروز را از دست ندهید !

مشاهده تعرفه طراحی لیبل | جعبه

تعرفه طراحی لیبل | جعبه

4 نظرات
 • استودیو هنر امروز
  پاسخ
  ارسال شده در5:41 ب.ظ, 29 دی 1400

  سلام و عرض ادب
  تعداد نمونه های طراحی لیبل که در استودیو هنر امروز انجام میشوند بسیار زیاد است و بالطبع امکان قرار دادن تمام نمونه ها بر روی وب سایت وجود ندارد.
  برای دریافت نمونه در زمینه کاری خودتون می تونید با بخش سفارشات در ارتباط باشید.

 • sahand ahmadi
  پاسخ
  ارسال شده در4:37 ب.ظ, 25 مهر 1400

  سلام و خسته نباشید. ببخشید طراحی برچسب و لیبل روی کارتن با لوگوی اختصاصی هم توسط استودیو شما انجام میگیره؟

  • استودیو هنر امروز
   پاسخ
   ارسال شده در5:54 ب.ظ, 11 آبان 1400

   سلام و عرض ادب
   بله.
   برای دریافت استعلام قیمت می تونید با شماره 66570035 در تماس باشید.

 • ارسال شده در6:56 ب.ظ, 25 مرداد 1399

  سوالات، دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در مورد سفارش طراحی لیبل و جعبه با ما در میان بگذارید.

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت