سفارشات و مشاوره     70 14 576 – 912 (98+)

چاپ ست اداری


چاپ ست اداری یکی مهمترین و موثرترین مواردی است که در ساخت و ایجاد هویت سازمانی یک شرکت یا برند، نقش ایفا می کند. چاپ ست اداری در ارتباطات روزمره سازمان، می تواند حامل اطلاعات بسیار ارزشمندی از برند شما باشد. در واقع چاپ ست اداری همان نقشی را بازی می کند که شما برای معرفی برندتان نیاز دارید.


انواع چاپ ست اداری


چاپ افست اوراق اداری

در چاپ افست ست اداری اقلام مورد نیاز بر روی برگه های بزرگتری که به آن فرم گفته می گوییم؛ چیدمان می شود. پس از مرحله چیدمان یا فرم بندی که پیش نیاز چاپ افست اوراق اداری محسوب می شود وارد مرحله چاپ می شویم. چاپ افست سربرگ آ۴، سربرگ آ۵، چاپ افست پاکت نامه و … همگی در دسته مواردی قرار می گیرند که می توان با این شیوه به چاپ رساند. در این نوع از چاپ، بسته به تیراژ و اقلام مورد نیاز، ابعاد فرم انتخاب می شود. برای مثال در فرمی با ابعاد ۳۰ در ۴۵ سانتیمتر؛ می توان یک عدد سربرگ آ۴ و دو عدد سربرگ آ۵ را قرار داد. اگر همین فرم را در تعداد ۱۰۰۰ عدد چاپ کنیم: ۲۰۰۰ عدد سربرگ آ۵ و ۱۰۰۰ عدد سربرگ آ۴ خواهیم داشت.


چاپ دیجیتال اوراق اداری

در چاپ دیجیتال اوراق اداری هر کدام از موارد به صورت جداگانه و مجزا از هم چاپ می شوند و تعداد چاپ موارد چاپی تاثیری بر روی یکدیگر نخواهند داشت. بر همین اساس شما می توانید چاپ دیجیتال اوراق اداری مورد نیاز خود را در هر تیراژی که مد نظر دارید سفارش دهید.

در چاپ دیجیتال ست اداری می توان از کاغذهایی با ضخامت های ۸۰ گرم تا ۱۲۰ گرم را مورد استفاده قرار داد. همچنین در چاپ دیجیتال اوراق اداری نیز مانند چاپ افست اوراق اداری می توان اوراق مورد نیاز را بصورت دو طرفه (دورو) نیز به چاپ رساند.


چاپ سربرگ اداری لوکس

چاپ سربرگ های اداری را می توان بر روی کاغذهایی با ضخامت های ۸۰ الی ۱۲۰ گرم انجام داد. چاپ سربرگ اداری بر روی کاغذ تحریر ۸۰ گرم و بصورت یک رو ؛ متداول ترین نوع چاپ سربرگ اداری محسوب می شود. اما شیوه هایی وجود دارد تا بتوان مرحله به مرحله سربرگ های اداری را بصورت لوکس تری چاپ کرد.

مرحله اول افزایش ضخامت گراماژ کاغذ است. با این کار سربرگ های اداری شما از ضخامت کاغذهای معمولی که در پرینتر مورد استفاده قرار می گیرند؛ متمایز می شود.

چاپ دو طرفه اوراق اداری نیز می تواند سربرگ اداری شما را کمی از حالت یکنواختی و معمولی بودن خارج کند. دقت داشته باشید که در صورت چاپ سربرگ اداری به صورت دو طرفه هرگز از ضخامت ۸۰ گرم استفاده نکنید، چرا که سایه چاپ پشت سربرگ بر روی سربرگ تاثیر می گزارد.

 استفاده از کاغذهای فانتزی مانند فابریانو نیز در چاپ اوراق اداری می تواند گزینه مطلوب و البته گرانقیمت تری برای ایجاد یک جلوه لاکچری در چاپ سربرگ اداری شما محسوب شود.

همچنین استفاده از هایت فویل طلاکوب یا نقره کوب نیز گزینه بسیار خوبی در چاپ سربرگ اداری لوکس محسوب می شود

چاپ ست اداری
چاپ ست اداری
چاپ ست اداری (3)

همین الان سفارش دهید

تلفن سفارشات


〉〉 ۶۶۵۷۰۰۳۵ 〈〈


اقلام ست اداری

اوراق اداری که با عنوان ست اداری نیز شناخته می شود؛ شامل تمام مواردی است که در مکاتبات اداری داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • سربرگ آ۴
  • سربرگ آ۵
  • پاکت نامه
  • پاکت آ۴
  • پاکت آ۵
  • یادداشت
  • زونکن
  • کارت ویزیت

چاپ پاکت نامه

پاکت های نامه اغلب جزء پر مصرف ترین اقلام در چاپ ست اداری محسوب می شوند.

پس از چاپ پاکت های نامه می توان قسمت درب را با استفاده از چسب دو طرفه برای استفاده در مکاتبات اداری آماده کرد. به این حالت چسب درب گفته می شود. همچنین درب پاکت نامه را می توان به زیپ مجهز نمود. برای ایجاد جلوه لاکچری و منحصر بفرد در چاپ پاکت نامه از قالبهایی خاص با برش های منحصر بفردی که متناسب با نوع طراحی پاکت نامه ها در نظر گرفته شده اند، استفاده کرد.


قیمت چاپ ست اداری

قیمت چاپ ست اداری بسته به ابعاد فرم چاپی، اقلام فرم چاپی، تیراژ چاپ، تعداد رنگ، نوع کاغذ ست اداری، خدمات پس از چاپی مانند طلاکوب، چسب درب، زیپ درب، قالب خاص و … متغیر و متفاوت است.

همچنین قیمت چاپ ست اداری همواره تابع قیمت نوسانات آن در بازار کاغذ است. برای همین در محاسبه قیمت چاپ ست اداری همیشه باید به کمترین میزان هدر رفت کاغذ توجه نمود تا ضمن حفظ کیفیت در چاپ مناسب ترین قیمت ها را استخراج نمود.

مراحل سفارش چاپ ست اداری

مشاوره

پیش از چاپ

طراحی ست اداری

تایید طرح توسط کارفرما

چاپ ست اداری

لیتوگرافی / چاپ

تحویل پروژه

تسویه حساب

انواع کاغذ ست اداری

انواع متفاوتی از کاغذ ها را می توان در چاپ ست اداری مورد استفاده قرار داد. تحریر ۸۰ گرم پرمصرف ترین انتخاب در کاغذ ست اداری است.

اما کاغذ تحریر با ضخامت ۱۰۰ گرم و ۱۲۰ گرم نیز در چاپ اوراق اداری بسیار متداول است.

همانطور که پیش تر نیز گفته شد استفاده از کاغذ های فانتزی مانند فابریانو می توانند در چاپ ست اداری جلوه ای لاکچری و گران قیمتی را به اوراق اداری شما بدهند.

استفاده از کاغذهای فانتزی که دارای بافت های خاص و منحصر به فرد هستند، اغلب بسیار پر هزینه اند. راه حل جایگزین در استفاده از کاغذ های فانتزی شیوه امباس است.

امباس به عملیات برجسته سازی کاغذ های معمولی گفته می شود و راه حلی برای کاهش هزینه ها در استفاده از کاغذ های فانتزی به شمار می رود.


چاپ ست اداری دو رو

یکی از روش های ایجاد تمایز و لوکس کردن اوراق اداری چاپ ست اداری دو رو است. در این نوع از چاپ ست اداری، کلیه اقلام اوراق اداری به صورت دو رو چاپ می شوند. در چاپ ست اداری دورو حتما باید از کاغذ هایی با گراماژ بیش از ۱۰۰ گرم استفاده کرد. همراه چاپ ست اداری بصورت دورو مواردی نظیر طلاکوب، قالب خاص و … نیز می تواند در به وجود آوردن یک جلوه خاص و لاکچری در اوراق اداری تاثیرگذار باشد.


ویژگی های ست اداری

مهمترین ویژگی ست اداری که آن را از سایر برگه ها متمایز می کند، درج لوگو شرکت در آنهاست. در گام بعدی درج اطلاعات تماس شامل نشانی، تلفن، ایمیل، کدپستی و … از اصلی ترین ویژگی های ست اداری محسوب می شوند که حتما لازم است تا در مرحله طراحی اوراق اداری در نظر گرفته شود. می توان اضافه کرد که یک ست اداری خوب، دارای یک طراحی حرفه ای و چاپی بدون نقص است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید مقاله هفت نکته طلایی در طراحی اوراق اداری را مطالعه بفرمایید.

نمونه چاپ ست اداری

مشاهده نمونه های بیشتر

اینجا کلیک کنید

∨∨∨∨∨∨∨

نمونه طراحی ست اداری

همین الان سفارش دهید

تلفن سفارشات


〉〉 ۶۶۵۷۰۰۳۵ 〈〈