تولید فیلم صنعتی

شاید تا همین چند سال پیش عمدتا شرکت های بزرگ و کارخانه جات تولیدی، مخاطب سفارش تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی بودند. چرا که قالبا آنها توانایی پرداخت هزینه های پخش تلوزیونی را داشتند.

اما امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی ویدئو محور از قبیل اینستاگرام، گرایش بسیار بیشتری برای نمایش ویدئو های معرفی محصول و تیزر تبلیغاتی در این پلتفرم ها به وجود آمده است.

فیلم صنعتی را میتوان با ریتم های کند، تند و یا سریع تدوین نمود. که باید پیش از شروع فیلم برداری از محصول ؛ نوع تدوین انتخاب شود. همچنین قالبا نوع موسیقی نیز متناسب با موضوع فیلم انتخاب میشود.


فیلم صنعتی یا تیزر صنعتی چیست؟

ساخت فیلم صنعتی تبلیغاتی یا مستند صنعتی در واقع فیلمی است که از کنار هم قرار دادن صحنه ها و تصاویر مشخص به منظور تبلیغ یک محصول یا یک سرویس و خدمت به مشتری ارائه می شود.ساخت فیلم صنعتی تبلیغاتی برای معرفی به مشتری امروزه بسیار تاثیر گذار تر از متون نوشتاری خام می باشد.

اگر در تولید فیلم صنعتی اصول درست و صحیح نظیر نورپردازی خوب ، کیفیت مناسب دوربین در فیلم برداری صنعتی و تبلیغاتی، استفاده از دیالوگ ها و متون تاثیر گذار مناسب در ساخت کلیپ صنعتی مورد استفاده قرار گیرد ، باعث موفقیت ساخت تیزر صنعتی خواهد شد.

ساخت فیلم تبلیغاتی جذاب

ساخت فیلم صنعتی تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی خلاقانه در به نمایش گذاشتن محصولات ما در مقابل مشتری نقش بسزایی دارد. استودیو هنر امروز با ساخت تیزر تبلیغاتی خلاقانه و جدید در قالب یک فیلم کوتاه تبلیغاتی محصولات مشتریان را تبلیغ کرده و در آن با در نظر داشتن نکات فنی و هنری به زیباترین شکل ممکن به فروش بیشتر محصول و یا خدمات کمک شایانی خواهد نمود.

ساخت فیلم تبلیغاتی برای اینستاگرام

ما با ساخت کلیپ تبلیغاتی اینستاگرام به صورت خلاقانه و حرفه ای تیزرهای جذابی را برای شما تولید خواهیم نمود که امکان انتشار آنها در اینستاگرام وجود دارد. استودیو هنر امروز با تولید تیزر تبلیغاتی صنعتی با فرمت متناسب با شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام در انتشار سریع تر کلیپ ها به دست مشتریان قدیمی و جدید نقش آفرینی میکند.

تیزر تبلیغاتی شرکت های بزرگ

شرکت های بزرگی مانند نایک، آدیداس و…همه ساله با نشر تیزر صنعتی حرفه ای و در قالب و شکل یک تیزر تبلیغاتی جدید با ایده های ناب و خلاقانه ، محصولات جدید خود را به نمایش میگذارند.

در یک کلیپ تبلیغاتی خلاقانه شما شاید در ابتدای امر متوجه تبلیغاتی بودن آن تیزر صنعتی و تبلیغاتی نشوید و سازنده و کارگردان آن طوری صحنه سازی کرده باشد که در پس زمینه و محتوای پنهانی اشاره ای گذرا به برند مورد نظر کرده باشد.

زیباترین تیزر تبلیغاتی و صنعتی

شکیل ترین و زیباترین تیزر تبلیغاتی کلیپی است که مخاطب را در دقایق ابتدایی به خود جذب کرده و تا پایان کلیپ تبلیغاتی با خود همراه کند. در واقع جذب کردن مخاطب با ترفند های هنری در ثانیه های نخست فیلم از اصول اساسی ساخت تیزر صنعتی حرفه ای می باشد.برای سفارش چاپ کاتالوگ و دیدن نمونه کارهای ما کلیک کنید


مزایای تولید فیلم تبلیغاتی

1- جذب مخاطبین بیشتر

تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی را می توان در همایش ها و محافلی که تمام اصحاب آن صنف وجود دارند به نمایش گذاشت تا مخاطبین بیشتری را جذب کرد ، به طوری که حتی می توان آن فیلم تبلیغاتی را در تلویزیون هم به نمایش گذاشت تا مشتری های جدید از طریق پلتفرم های مختلف محصول ما را بشناسند.

2- ایجاد محبوبیت بیشتر

به کمک ساخت فیلم صنعتی می توان با خلاقیت بیشتر در تولید تیزر و ایجاد یک فیلم تبلیغاتی جذاب ، محبوبیت بالایی در میان مشتری ها با در نظر گرفتن نوع پرسونای مخاطب ایجاد نمود.

3- معرفی و پرزنت بهتر

با ساخت تیزرهای صنعتی ، محصول به گونه ای بهتر به مشتری ارائه و معرفی خواهد شد، به طوریکه ما با ساخت یک تیزر خوب زحمت معرفی آن محصول را از طریق بازاریاب های سنتی کم می کنیم و به صورت مدرن تری محصول پرزنت می شود.

4- امکان نشر تیزر در شبکه های اجتماعی

با ساخت فیلم صنعتی امکان اشتراک گذاری و نشر آن فیلم تبلیغاتی در سرتاسر دنیای اینترنت اعم از شبکه های اجتماعی و سایر پلتفرم ها که قابلیت اشتراک گذاری را در اختیار مخاطب قرار می دهند ، وجود دارد. با این امکان فیلم صنعتی ما از طریق شبکه های اجتماعی وایرال خواهد شد و مشتری های بیشتری بدست خواهیم آورد.


فیلم تبلیغاتی معرفی محصول

در ساخت این گونه از فیلم ها عمدتا به معرفی یک محصول یا خانواده مشترکی از محصولات پرداخته میشود. گرایش بیشتر در این نوع از فیلم سازی، به نمایش جزئیات؛ کارکرد، ضرایف، ویژگی ها و برترهای محصول نسبت به سایر رقبا است.

هرچند باید این نکته را مد نظر داشته باشید که هرگز نمیتوان با تبلیغات؛ کولر آبی را در سیبری فروخت! انتخاب گروه هدف و مخاطبین اصلی و توجه به نیاز مصرف کنندگان از اصلی ترین پارامترهای موفقیت و یا عدم موفقیت تیزر تبلیغاتی است.برای سفارش چاپ جعبه و دیدن نمونه کارهای ما کلیک کنید


فیلم صنعتی معرفی خط تولید

گاهی نیاز است در جهت اغنا مخاطب مراحل تولید، کیفیت مواد اولیه، اتوماسیون در تولید و استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی به کار رفته در تولید محصولات را به مخاطب نمایش داد. تا مخاطب با دیدن پروسه تولید اطمینان کافی را برای خرید محصول به دست آورد.

در ساخت فیلم صنعتی معرفی محصول استفاده از نورپردازی مناسب در محیط های کارگاهی یکی از سخت ترین و مهم ترین مراحل تولید این گونه فیلم ها است.


تدوین فیلم تبلیغاتی

در تدوین فیلم های تبلیغاتی معرفی محصول یا معرفی خط تولید می توان به فراخور موضوع محصول و کارکرد آن، ضرب آهنگ و ریتم مناسبی را انتخاب نمود. برای مثال در ساخت فیلم تبلیغاتی برای نوشابه انرژی زا ؛ باید ضرب آهنگ و ریتم تدوین فیلم ؛ تند و سریع باشد.

در حالت معکوس برای معرفی یخچال فریزر باید با ریتمی ملایم به بیان ویژگی ها و برتری های محصول نسبت به سایر رقبا پرداخت.


برای سفارش عکاسی صنعتی کلیک کنید


موسیقی فیلم صنعتی

موسیقی در فیلم تبلیغاتی عمدتا مناسب با ضرب آهنگ و ریتم تدوین انتخاب میشود و موضوع فیلم تبلیغاتی مهم ترین عامل در انتخاب نوع موسیقی و سرعت ریتم در موسیقی است.

در ساخت موزیک برای فیلم صنعتی باید توجه داشت که موسیقی تیزر باید با توجه به شناخت مناسب از پرسونای آن تیزر صورت بگیرد ، به طوریکه اگر محصولات ما مربوط به گروه کودک می باشد باید از موزیک هایی در خور کودکان استفاده کرد تا تاثیر بیشتری در مخاطب بگذارد.

کیفیت در موسیقی فیلم صنعتی هم بسیار مهم می باشد یعنی اگر کیفیت موزیک مورد استفاده در تیزر پایین باشد به هیچ وجه کاربر را جذب نخواهد کرد.

کلیپ تبلیغاتی ادکلن

استودیو هنر امروز با تولید تیزر و کلیپ تبلیغاتی ادکلن که در زیر مشاهده می نمایید تمام اصول هنری و گرافیکال را در جذب مخاطب در نظر گرفته است. ما با ساخت کلیپ های متنوع ادکلن و سایر محصولات فروش آنها را به بالاترین میزان خود خواهیم رسانید. استودیو هنر امروز با ساخت تیزر تبلیغاتی شرکت ها و برند ها به کسب رتبه بالاتر در امر فروش نسبت به رقبای تجاری شما کمک خواهد کرد.ساخت کلیپ اینستاگرام

اما پدیده نو ظهور در عرصه ساخت فیلم های تبلیغاتی ، فیلم هایی هستند که صرفا جهت نمایش در اینستاگرام ساخته می شوند. ویژگی اصلی این گونه فیلم ها بر اساس پلتفرم اینستاگرام بر اساس یک دقیقه باید تنظیم شود.

همواره باید توجه داشت که 15 ثانیه ابتدایی در فیلم های تبلیغاتی اینستاگرام بسیار مهم هستند و همچنین کاوری که برای ویدئو انتخاب میشود در دیده شدن و بازخورد مثبت این فیلم ها بسیار موثر است.

بسیار از مشاغل خدماتی نیز مانند وکلا، کلینیک های زیبایی و … نیز با سفارش ساخت فیلم های تبلیغاتی سعی می کنند تا با معرفی امکانات، تجربیات، تجهیزات و … اطمینان مخاطب را به دست آورند.

همچنین یکی از موضوعات اصلی در فیلم های تبلیغاتی اینستاگرام؛ سفارش کلیپ های آموزشی در قالب ارائه اطلاعات اولیه و عمدتا آگاهی دهنده است.

برای مثال شخصی که در صنعت تولید عسل فعالیت میکند: می تواند با ارائه اطلاعاتی در خصوص نحوه تشخیص عسل طبیعی از غیر طبیعی؛ ضمن ارائه اطلاعات آگاهی دهنده؛ اطمینان مخاطب را جلب نماید.

یا شخصی که در زمینه پارچه فعالیت میکند میتواند با ارائه اطلاعات آگاهی دهنده در خصوص کیفیت پارچه ها و ویژگی های پارچه های خوب اعتماد مخاطب را جلب نماید.

در ادامه میتوانید تعدادی از نمونه فیلم هایی را که در مجموعه ما ساخته شده اند را ملاحظه بفرمایید.

همچنین جهت دریافت مشاوره و در مورد ساخت فیلم صنعتی و تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام با شماره های زیر تماس حاصل کنید:

66570035


همچنین بخوانید : ۷ نکته مهم که قبل از تبلیغات باید بدانید


 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.