سفارشات و مشاوره     70 14 576 – 912 (98+)

نحوه محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ {هزینه چاپ کاتالوگ چقدر است؟}

استودیو هنر امروز > مقاله ها  > نحوه محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ {هزینه چاپ کاتالوگ چقدر است؟}

نحوه محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ {هزینه چاپ کاتالوگ چقدر است؟}

محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ شما در نهایت با توجه به مقدار، کاغذ، جوهر، اندازه و تعداد صفحه سفارش شما تعیین می شود.

چاپ کاتالوگ ها به دلیل مراحل آماده سازی پیش از چاپ بیشتری که دارند، معمولاً به زمان طولانی تری برای تولید نیازمند هستند، بنابراین اگر میخواهید کاتالوگ های خود را زودتر تحویل بگیرید، سریعتر نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

بسته به تمام مشخصات ذکر شده در وبلاگ زیر، هزینه پروژه شما ممکن است بین 2 تا 10 میلیون تومان باشد، اما بهترین راه برای صرفه جویی در پروژه شما استفاده از نکات ذکر شده در هر یک از بخش های زیر برای کاهش هزینه ها است.

هنگام انتخاب چاپ کاتالوگ، مهم است که بخاطر داشته باشید که “چاپ کاتالوگ” لزوماً به معنای تبلیغ کالاهای فروشی نیست. بلکه ممکن است محتوای کاتالوگ حول محور معرفی خدمات مجموعه شما بچرخد.

وقتی صحبت از چاپ کاتالوگ با می شود، عوامل مختلفی وجود دارد که به شدت بر قیمت تأثیر می گذارد. این عوامل کلیدی در درجات متفاوتی در هزینه نهایی سفارشات چاپی برای مشتریان تأثیرگذار هستند، اما صرفاً نگاه دقیق به این عوامل می تواند درک بهتری از دلیل تأثیر این جزئیات بر قیمت گذاری به مشتریان بدهد.


مطالب پیشنهادی: کاتالوگ چیست؟ بروشور کدام است؟


محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ

تعداد چاپ کاتالوگ

 

طبیعتا هرچقدر تعدا چاپ کاتالوگ ها را افزایش دهید، بر قیمت نهایی آن افزوده خواهد شد. اما خبر خوب این است که در شیوه چاپ افست هر چه بر تعداد چاپ کاتالوگ ها اضافه کنید از قیمت واحد آنها کاسته خواهد شد.

اگر هنوز در مورد قیمت چاپ کاتالوگ هایتان مردد هستید، بهتر است تعداد چاپ کاتالوگ ها را کاهش دهید و یا ابعاد آن را کوچکتر کنید.


کاغذ چاپ کاتالوگ

 

نوع کاغذ چاپی که انتخاب می کنید تأثیر زیادی در قیمت گذاری سفارش چاپ شما دارد.

یک کاغذ ضخیم با گراماژ بالا برای چاپ جلد کاتالوگ شما مهم است. شما می خواهید برای مدت طولانی جلد های شما عالی به نظر برسند. یک پوشش سنگین روی جلد کاتالوگ مانند سلفون مات، دوام کاتالوگ شما را به حداکثر می رساند و به شما فرصت بیشتری برای برقراری ارتباط پیام می دهد. بنابراین از کاغذ های ضخیم تر و محافظ تر برای چاپ جلد کاتالوگ خود استفاده کنید.

بسته به اندازه، وزن و کاربرد شما، ممکن است صفحات داخلی بسیار نازک یا بسیار ضخیم باشند.

از آنجا که این نوع کاغذها از محبوبیت بالایی برخوردارند، ما آنها را به صورت عمده سفارش می دهیم و بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است که هنگام چاپ روزانه بتوانیم روی آن چاپ کنیم. از آنجا که معمول تر است، چاپ کردن در کنار سایر پروژه هایی که به همان نوع کاغذ نیاز دارند نیز برای ما آسان تر است.


محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ

ابعاد چاپ کاتالوگ

 

اندازه کاتالوگ چاپی شما تاثیر مستقیمی بر میزان کاغذ مصرفی می گزارد و به همین نسبت هزینه چاپ کاتالوگ ها را افزایش می دهد. بر این اساس هرچه ابعاد کاتالوگ ها کوچکتر باشندف هزینه تمام شده کمتری خواهند داشت.


تعداد صفحه کاتالوگ

 

تعداد صفحات تأثیر بسزایی در هزینه نهایی چاپ کاتالوگ شما دارد. تعداد صفحه در نهایت بر میزان استفاده از کاغذ در پروژه شما تأثیر می گذارد به همین دلیل افزایش حتی کمی صفحات می تواند تأثیر بسزایی در قیمت نهایی سفارش چاپ شما داشته باشد.


صحافی کاتالوگ

 

چگونگی انتخاب صحافی کاتالوگ ها تأثیر زیادی در قیمت سفارش چاپ شما دارد. صحافی منگنه ابتدایی ترین نوع صحافی است و همچنین رایج ترین آن است. این روش اساساً دسته ای از صفحات را با مفتول به هم متصل می کند.

همچنین گزینه هایی از قبیل صحافی چسب گرم وجود دارد که از چسب برای صحافی استفاده می کنند. گزینه صحافی چسب گرم هزینه بیشتری دارد.


تلفن سفارشات و مشاوره:

۶۶۵۷۰۰۳۵

امروز را از دست ندهید !


منبع:

https://www.conquestgraphics.com/blog/conquest-graphics/2018/10/10/how-much-does-it-cost-to-print-catalogs

استودیو هنر امروز

موسسه فرهنگی هنری « آریا هنر امروز » مجموعه ای متشکل از جوانان متخصص و هنرمند است که از سال 1389 تا کنون در حوزه های: طراحی کاتالوگ، عکاسی، فیلم سازی، چاپ و تولید محتوا فعالیت می کنند. ||| امروز را از دست ندهید !

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت