سفارشات و مشاوره     70 14 576 – 912 (98+)

چاپ کاتالوگ


چاپ کاتالوگ یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین شیوه ترویج و توزیع کاتالوگ ها پس از مرحله طراحی است که به دو شیوه چاپ افست یا چاپ دیجیتال انجام می شود. در کنار چاپ کاتالوگ؛ توزیع کاتالوگ ها از طریق شبکه های اجتماعی و به واسطه فایل های دیجیتال در رده های بعدی ترویج کاتالوگ در شبکه توزیع هستند. در ادامه این مطلب در مورد مزیت های هر یک از شیوه های یاد شده صحبت خواهیم کرد.


چاپ کاتالوگ

چاپ افست کاتالوگ

چاپ؛ کهن ترین روش تکثیر است که امروزه به صنعتی فراگیر در حوزه تبلیغات بدل شده است و چاپ افست کاتالوگ قدیمی ترین و پرکاربردترین شیوه ای است که اکثر مخاطبین در صنعت چاپ با ویژگی های آن آشنایی دارند. در واقع بیشتر سازمان ها و شرکت ها وقتی در مورد سفارش چاپ کاتالوگ های خودشان با مشاوران ما صحبت می کنند، اغلب به دنبال چاپ افست کاتالوگ هستند.


مرحله پیش از چاپ

مراحل پیش از چاپ افست کاتالوگ شامل: طراحی کاتالوگ و لیتوگرافی می شود.

در لیتوگرافی صفحات چاپی بر روی برگه هایی از جنس آلومنیوم انتقال داده می شود تا بتوان با اتصال این برگه ها به ماشین چاپ، طی یک فرایند شیمیایی با انتقال طرح بر روی لاستیک؛ طرح اصلی کاتالوگ را بر روی کاغذ ها چاپ کرد. پیش از انتقال طرح اصی بر روی زینک چاپ در شیوه چاپ افست کاتالوگ؛ صفحات کاتالوگ به نحوی بر روی برگه های بزرگتری که به آن فرم یا شیت گفته می شود چیدمان می شوند که بتوان پس از چاپ با تا کردن شیت، صفحات متوالی و منظمی را به دست آورد. به این مرحله از پیش از چاپ؛ مرحله فرم بندی گفته می شود که عمدتا توسط لیتوگراف انجام می گردد.

هزینه چاپ کاتالوگ
هزینه چاپ کاتالوگ
هزینه چاپ کاتالوگ

همین الان سفارش دهید

کلیک کنید !


〉〉 سفارش آنلاین کاتالوگ 〈〈


ویژگی های چاپ افست کاتالوگ

از مهمترین ویژگی های چاپ افست کاتالوگ، چاپ کاتالوگ در تیراژ و تعداد بالای آن است، به نحوی که تولید کاتالوگ ها در تعدادهای کمتر از ۵۰۰ عدد اساسا صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است تا برای چاپ کاتالوگ ها در تعداد کم، از شیوه چاپ دیجیتال کاتالوگ ها استفاده نمود. گستردگی خدمات پس از چاپ نظیر یووی، امباس، طلاکوب و … نیز از مزیت های چاپ افست کاتالوگ به شمار می رود. این شیوه از چاپ کاتالوگ ها محدویت های خاص خود را در ابعاد چاپی دارند (جدول ۱-۱)، اما در تعداد چاپ کاتالوگ به شیوه افست، هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید هر تعداد که مایل بودید سفارش چاپ کاتالوگ را با ما در میان بگذارید.

(جدول ۱-۱) مشخصات ابعاد چاپ کاتالوگ ها

ردیفابعاد به سانتیمترنام
۱۲۱ در ۲۹رحلی
۲۱۷ در ۱۷خشتی کوچک
۳۲۴ در ۲۴خشتی بزرگ
۴۲۲ در ۲۲خشتی
۵۱۴ در ۲۱رقعی
۶۱۷ در ۲۴وزیری

مراحل سفارش چاپ کاتالوگ

مشاوره

پیش از چاپ

طراحی کاتالوگ

تایید طرح توسط کارفرما

چاپ کاتالوگ

لیتوگرافی / چاپ

تحویل پروژه

تسویه حساب

چاپ دیجیتال کاتالوگ

چاپ دیجیتال کاتالوگ هم یکی از پرطرفدارترین شیوه های چاپ فوری کاتالوگ ها به شمار می رود که با گسترش استفاده و واردات تجهیزات حرفه ای، نیاز بسیاری از موسسات و شرکت ها را به چاپ کاتالوگ  و بروشور در تعداد کم را برطرف ساخته است.


ویژگی های چاپ دیجیتال کاتالوگ

مهترین ویژگی چاپ دیجیتال کاتالوگ ها به صرفه بودن در چاپ کاتالوگ ها در تعداد کم است. از آنجایی که چاپ افست امکان چاپ در تعدادهای پایین را فراهم نمی کند، می توان گفت بارزترین ویژگی چاپ دیجیتال کاتالوگ ها در کنار سرعت عمل بسیار بالا، اقتصادی بودن این نوع از چاپ در تعداد چاپ کم است. چاپ دیجیتال کاتالوگ ها کیفیت چاپی بسیار بالایی دارند و همچنین امکان صحافی های متنوعی نظیر: صحافی منگنه ساده؛ صحافی منگنه لوپ، صحافی چسب گرم و… نیز در این نوع از چاپ فراهم است. از دیگر کاربردهای منحصر به فرد چاپ دیجیتال کاتالوگ نمونه گیری پیش از چاپ افست است. این ویژگی به ما این امکان را می دهد تا اشکالات جزئی را پیش از ارسال فایل کاتالوگ برای چاپ در تعداد بالا بررسی و برطرف نماییم. در (جدول ۱-۲) به مقایسه بارزترین ویژگی های دو شیوه متدوال از چاپ کاتالوگ ها؛ یعنی چاپ افست کاتالوگ و چاپ دیجیتال کاتالوگ ها پرداخته ایم.

(جدول ۱-۲) مقایسه ویژگی های چاپ افست کاتالوگ با چاپ دیجیتال کاتالوگ

ویژگیچاپ افست کاتالوگچاپ دیجیتال کاتالوگ
به صرفه در تعداد بالا-
به صرفه در تعداد کم-
کیفیت بالای چاپ--
خدمات پس از چاپ گسترده--
سرعت عمل--
محدودیت در ابعاد-
مناسب برای نمونه گیری
چاپ رنگ خاص-
مرحله پیش از چاپ-

مشاهده نمونه های بیشتر

اینجا کلیک کنید

∨∨∨∨∨∨∨

نمونه طراحی کاتالوگ

نمونه کاتالوگ صنعتی

چاپ کاتالوگ حرفه ای در تهران

استدیو هنر امروز با جوین شدن با پیشرفته ترین و بهترین چاپخانه های تهران توانسته است تا با رعایت استانداردهای چاپی، کیفیت و سرعت بسیار بالایی را در ارائه خدمات چاپ افست کاتالوگ و چاپ دیجیتال کاتالوگ ارائه نماید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره همین الان با ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ برای ما پیام بگزارید.


محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ

در محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ، پارامترهای متعددی را باید در نظر گرفت. عوامل بسیار زیادی مانند تعداد صفحات، ابعاد صفحات، نوع کاغذ، خدمات پس از چاپ و … در محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ به شیوه افست و دیجیتال تاثیر گذار هستند.


قیمت چاپ کاتالوگ آ۴

با توجه به نوسانات شدید در بازار امکان ارائه یک جدول برای قیمت چاپ کاتالوگ آ۴ امکان پذیر نیست. اما شما می توانید قیمت به روز چاپ کاتالوگ آ۴ را از کارشناسان ما بخواهید.


قیمت چاپ کاتالوگ آ۵

قیمت چاپ کاتالوگ آ۵ نیز مانند کاتالوگ آ۴ وابسطه به تغییر نرخ آنی و نوسانات قیمت ها در بازار چاپ است. اما کارشناسان ما آماده اند تا قیمت چاپ کاتالوگ آ۵ را بصورت روزانه در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید با ارسال مشخصات چاپ کاتالوگ خودتان بصورت پیام در واتس اپ منتظر با ما در ارتباط باشید.

فرمت مناسب برای چاپ کاتالوگ افست یا دیجیتال

فرمت هایی نظیر PSD، Tiff، EPS مورد استفاده بسیار از طراحان هستند و هر کدام از این فرمت ها قابلیت ارسال مستقیم برای چاپ افست کاتالوگ یا دیجیتال را دارند. هر کدام از این فرمت ها نیز متناسب با نوع نرم افزاری که در آن طراحی شده باشند، ویژگی های متفاوتی را دارند. اما بهترین فرمتی که برای چاپ افست یا چاپ دیجیتال کاتالوگ پیشنهاد می شود؛ فرمت PDF است.

PDF مخفف عبارت Portable Document Format است. این فرمت با قابلیت ذخیره اسناد به صورت برداری و رستر بدون افت کیفیت را دارا هستند و در واقع همین قابلیت مهم باعث افزایش چشمگیر کیفیت چاپ نوشته ها در کاتالوگ ها می شود. (جدول ۱-۳)


بیشتر بخوانید: طراحی کاتالوگ بصورت دیجیتال

(جدول ۱-۳) مقایسه ویژگی فرمت های مختلف طراحی در چاپ کاتالوگ

ویژگیPDFEPSTiffPSDJPEG
ذخیره بصورت برداری--
ذخیره به صورت رستر-----
ذخیره سازی بدون افت کیفیت ----
ذخیره چندین صفحه در یک فایل--
کیفیت چاپ بالا--

نمونه چاپ کاتالوگ

چاپ فوری کاتالوگ

یکی از امکاناتی که در استدیو هنر امروز در نظر گرفته ایم، ارائه خدمات چاپ فوری کاتالوگ در تهران و سراسر آبه سراسر کشور است. بنابراین شما می توانید، فایل چاپی کاتالوگ خود از طریق ایمیل ارسال نمایید و سفارش چاپ فوری کاتالوگ را به شیوه افست یا دیجیتال ثبت نمایید.


چاپ آنلاین کاتالوگ

بررسی دقیق و رفع اشکال فایل چاپی کاتالوگ از متداول ترین درخواست هایی است که به استدیو هنر امروز ارجاع داده می شوند. ما پیش از چاپ فایل هایی که برای ما ارسال می شود با بررسی دقیق، اشکالات احتمالی موجود بر روی فایل را برطرف خواهیم کرد تا بتوانیم با رعایت کلیه اصول، قواعد و استانداردهای چاپ، بالاترین کیفیت را در چاپ کاتالوگ ها ارائه نماییم.


قیمت آنلاین چاپ افست کاتالوگ

برای دریافت قیمت آنلاین چاپ افست کاتالوگ با مشاوران ما در ارتباط باشید تا ضمن ارائه مشاوره دقیق، پیش از چاپ هزینه چاپ کاتالوگ را در اختیار شما قرار دهند.


قیمت چاپ کاتالوگ دیجیتال

بر خلاف شیوه چاپ افست کاتالوگ، چاپ صفحات در شیوه چاپ دیجیتال کاتالوگ به صورت جداگانه انجام می شود. بنابراین با در نظر گرفتن این نکته باید در محاسبه قیمت چاپ کاتالوگ دیجیتال، نوع کاغذ چاپی، نوع صحافی و خدمات پس از چاپ را مد نظر قرار داد.


چاپ کاتالوگ در تعداد کم

مناسب ترین شیوه برای چاپ کاتالوگ در تعداد کم، چاپ دیجیتال کاتالوگ است. چرا که این شیوه علاوه بر اینکه کیفیت بسییار بالایی دارد، اقتصادی ترین حالت ممکن را برای چاپ کاتالوگ ها در تعداد کم در اختیار ما قرار می دهد.


بیشتر بخوانید:  ۱۰ ویژگی مهم کاتالوگ های حرفه ای

همین الان سفارش دهید

کلیک کنید !


〉〉 سفارش آنلاین کاتالوگ 〈〈